Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes vagy csak...

Lehetek így terhes vagy csak elkaptam valami vírust?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja hagytuk abba a védekezést. Sejtettem, hogy az első hónapban nem fog összejönni a baba, ezért nem is voltam csalódott, mikor 2 nap késés után múlt héten megjött a menstruációm.

Hétfő reggel óta viszont nem vagyok jól: mindentől hányingerem van, nagyon érzem a szagokat, nem kívánok ételeket, az édeset nem bírom megenni, nem esik jól a kávé, amit pedig imádtam eddig. Szédülök és sokat kell pisilnem is. Lehet ez terhesség? Vagy csak elkaptam valamit?

Ha nem leszek jobban, akkor vasárnap reggel csinálok egy tesztet, ha itthon lesz a férjem. Csak addig is jó lenne tudni, hogy lehet-e. :)


2015. ápr. 22. 06:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megvolt akkor nem hinném hogy baba miatt vagy rosszul. Fogamzásgátlót szedtél? Mert ha igen az lehet hogy bekavart hogy abbahagytad és ezért vannak a tüneteid. Persze egy vírus is lehet, elég menő mostanában a hányásos vírus. De azért drukkolok!
2015. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!