Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.6 napig tart a menstruációm...

Kb.6 napig tart a menstruációm és a 6. nap után picit belém élvezett a párom de utána reggel meleg vízbe ültem és kifolyt valami. Szerintem a spermája így is nagy az esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem az ülőfürdő miatt,de nem tartom valószínünek,hogy teherbe estél.Mégpedig azért nem,mert valószínű,hogy nem mindjárt a mensi után van peteérésed.Azt azért ne felejtsd el,hogy a meleg vízben üldögélés NEM fogamzásgátló módszer!!!!!
2008. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes, ugyanis, egy pici belédélvezés is elég ahhoz! Az ülőfürdő ilyen szempontból, morbid példával élve halottnak a beöntés...

Ha a 9. 10. vagy 11. napon van peteérésed például, akkor addig simán elélhetnek a spermák benned.

Ha nem akarsz gyereket, védekezz!!!!!!!!!!!!!

2008. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi sem kizárt! elvileg 14.nap körül van peteérésed, de ez akár ciklusonként is változhat! Amúgy hány naposak a ciklusaid? Egyébként, ha csak másnap reggel fürdőztél, az már késő, tényleg halottnak a beöntés lehet! Ami kifolyt az sperma volt, ami mindenképp kifolyik belőled, de reggelig a többiek akár már célbaérhettek! De nem akarlak megijeszteni, mert gondolom, nem szeretnél babát. Elvileg 6.nap vagy 7. kicsi az esély a teherbeesésre!
2008. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a harmadik alkalom, hogy ezt a kerdest latom. SZerintem a kerdezo ugyanaz lehet, mint a tegnapi ket alkalomnal.


Amugy egyetertek, a vizben valo ucsorges minden, csak nem fogamzasgatlasi modszer.


Igen, van esely arra hogy teherbe estel, bar nem tul nagy, de az esely meg attol ott van. Legkozelebb figyelni kellene, es vedekezni, gumi, gyogyszer, stb.!

2008. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!