Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negyedik napon, a mensi...

Negyedik napon, a mensi utolsó napján szexeltünk. Előtte már csak barnáztam, utána olyan erősen véreztem mint a második napon. Többi lenn?

Figyelt kérdés
A párom munkájából adódóan máskor a hónapban nem tudunk együtt lenni. Lehetséges így vagy semmi esély rá, hogy valaki így is állapotos legyen?

2015. ápr. 23. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Menzesz előtt és után pár nappal szinte semmi esély rá.Közben meg főleg.De csodák mindig vannak.
2015. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
1-es, azért remélem nem ezzel a módszerrel védekezel. Minden napon teherbe lehet esni, még menzesz előtt közvetlenül és közben is. Én ötödik napon estem teherbe, de a többi napon sem lehetetlen.
2015. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem védekezem sehogy.:) Nincs még tervben a férjemmel a baba,de ha besikerül örülnénk neki.:) Csak már sokat olvastam róla,és nem azt mondom,hogy lehetetlen,csak kisebb rá az esély.
2015. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most éppen a ciklus 5.-ik napján volt ovulációm, szóval nem lehetetlen, csak kisebb rá az esély.
2015. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

A "szinte semmi esély" és a "kisebb az esély" között azért van pár árnyalatnyi különbség, nem gondolod?


Kérdező!

Ciklusfüggő! Rövid ciklusnál (~21) olyan korán van az ovuláció (21-14=7. nap környéke), hogy már az első napok egyikén létesített aktusból is összejöhet, sőt, van hogy akkor a legnagyobb rá az esély.

Hosszabb ciklusnál lényegesen kevesebb az esély.

Hogy neked milyen és mennyire változékony, azt csak te tudhatod...

2015. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

a legutóbbi 5 ciklusom :

26nap, 26 nap, 26 nap, 29 nap, és a mostani 25 volt.


Köszönöm a válaszokat. :) aranyosak vagytok, jöhet még infó érdekes téma ez :)

2015. ápr. 23. 16:10
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 1-es nekünk úgy fogant meg a bèbi,hogy totál nem a peteérésnapján és menstruáció előtt 6 nappal!! 11 napra fogantatás után már pozitív volt a tesztem ;)

Szóval lehetetlen nem létezik!

2015. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem,miért az én válaszomra válaszoltok előbb.Attól még nem fogom másképp gondolni.Az oldal ezért van.Válaszoltam a kèrdédre.A menstruáció egyfajta védekezőmechanizmus is.Nem írtam,hogy 0% az esély,de lényegesen kevesebb.A GYK olvasása,a mások válaszának felülbírálása helyett olvashatnátok egy kis statisztikát is.
2015. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy nekem 30-31 napos ciklusaim vannak, így nagyon is meglepő volt az 5.-ik napi ovuláció. 100% hogy meg volt, orvos is megerősítette.

A kisfiam pedig a ciklusom 10.-ik napján fogant, akkor is kb egy héttel hamarabb mint kellett volna normál esetben, szóval vannak fura dolgok. Emberek vagyunk és nem gépek, bármi megtörténhet.

2015. ápr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!