Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek? Vagy nincs értelme?

Teszteljek? Vagy nincs értelme?

Figyelt kérdés
Márciusba műtöttek méhenkívűli terhességgel. A jobb petevezetőm eltávolították. A műtét óta most 18-án menstruáltam először. Normális, 4 napos vérzésem volt. Elmúlt de a hasam görcsölget és a melleim is érzékenyek. Voltunk együtt védekezés nélkül. Vagy peteérés lenne? De hát az sem lehet hisz most múlt el. Vagy csak a hormonjaim játszanak velem. Akinek volt ilyen műtétje annak az első menszesze, hogy alakult? Vagy esett így valaki teherbe?
2015. ápr. 24. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem még 2010 május 7-én volt egy missd. ab-m. Június 11-én jött meg a műtét után és július 19-én pozitívat teszteltem. Szerintem elképzelhető, hogy terhes vagy. Csinálj egy tesztet.
2015. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az lesz. Köszönöm a választ. De jó lenne ha pozitív lenne :)
2015. ápr. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!