Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb fél órával később vettem...

Kb fél órával később vettem be a tabit, előtte szeretkeztünk, nagyobb így az esély, hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Csak egy rövid ideig volt bennem, utána gumival folytattuk.
2015. ápr. 26. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A legfontosabbat bezzeg nem írod le: MIÓTA SZEDED???


Egyéb meg tök mindegy, tudhatnád, ha rendszeresen szeded akkor 12 plusz az belefér!

2015. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis. a tablettát nem feltétlenül muszáj másodpercre pontosan bevenni, a saját hormonháztartásod sem atomóra. 12 órán belül nyugodtan lehet ingadozni (azaz, ha reggel 9kor szoktad bevenni, este 9ig ha beveszed, ugyanúgy véd). azt mondják, érdemes azonos napszakban bevenni (tehát mindig reggel mondjuk).
2015. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az első, hogy elkezdtem szedni, most járok a 16. szemnél. A tájékoztatón az áll, hogy már az első szemtől véd, de olyat is hallottam már utólag, hogy nem ajánlatos még akkor pl gumi nélkül szeretkezni.
2015. ápr. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!