Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok! Általában peteérés...

PCOS-ok! Általában peteérés hiánya miatt nem estek teherbe?

Figyelt kérdés
Egy hete mondta az orvosom, hogy úgy néz ki PCOS szindrómám van, vérvételre mostanában kell mennem, de 16. napon nagyon erős pozitív lett az ovulációs tesztem. 17. napon volt az első negatív nap. Reménykedhetek, hogy a betegség ellenére sikerülhet?

2015. ápr. 27. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Peteérés van, csak betokosodhat. Reménykedhetsz, de hormon és terheléses vércukor eredmények hiányában nem tudjuk az esélyeidet megsaccolni. :)
2015. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akinek hosszú és rendszertelen a ciklusa, annak általában nincs peteérése, csak elvétve neha-néha. A kivizsgálás mindenképp fontos, különösen az INZULIN terhelés, sima cukorterhelés nm elég. Ja, és azt mondják, PCO-ban lehet hamis pozitív az ovuteszt :( (nekem nem volt az :))) )
2015. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy sikerülhet, persze! :) sokunknak sikerült, remélem Neked is, akár van PCO-d, akár nincs!!! Írd majd meg, mi lett ebből a tesztből ;)

Egy 2 Kislányos anyuka :)

2015. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már sikerült, igaz akkor nem is tudtam, hogy PCO-s vagyok, hanem abbahagytam a fogamzásgátlót és rá egyből elsőre teherbe estem. Most 4 hónapja próbálkozunk,váltottam orvost és ő mondta, hogy az első gyerkőc egy csoda. Ovus tesztezek, ez volt az első, hogy a teszt csík erősebb volt sokkal mint a kontroll. Nekem se szokott egyforma lenni. Aviva tornázok még, a tornával fél év alatt 40-45 naponként meg szokott jönni.
2015. ápr. 29. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy sikerülhet-e? Nálam februárban derült ki a PCOS, áprilisig lezajlottak a vérvételek, április végén összegezte az orvos hogy ez mivel jár, de mivel egyáltalán nem terveztem gyereket, egyenlőre nem zavartak a "teherbeesési nehézségek". Pár hete kiderült, hogy már akkor terhes voltam, amikor az orvos közölte a helyzetet, pedig akkor még se gyógyszer, se diéta, se rendszeres mozgás nem volt. Lehet, hogy ez nem egy klasszikus eset, de talán bíztató az érintetteknek.
2015. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!