Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton 6 mm-es petezsákom...

Szombaton 6 mm-es petezsákom volt, ma reggel 7 mm-es volt. Mennyit kell nőnie naponta?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne foglalkozz ilyen hülyeséggel hogy mennyit kell nőnie naponta a petezsákodnak.Komolyan mondom nem értelek.Nincs ilyen hogy mennyit kell nőnie,és egyik napról a másikra az ultrahanggal is bőven lehet 1-1 mm-t tévedni.Én tapasztalatból tudom.Nem kell ilyesmivel foglalkozni.De tényleg!Miért fontos ez?
2010. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért foglalkozom vele, mert azt mondta a dokim, hogy ha nem nől jövőhét hétfőig akkor baj van!
2010. febr. 22. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem nőne hétfőig?

Ezt mondta a doki ugye?

Na de ki csinált ma neked ultrahangot,nem a doki?

És ma nem mondta,hogy mi a szitu?Szerinte nőtt vagy nem?

2010. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok látom már bocs!Jövőhét hétfőig,oké:)


Szombattól máig nőtt 1mm-ert.Akkor él az a petezsák nyugi:)


Amúgy hány hetes vagy? 5?

2010. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerdán leszek 6 hetes :)))
2010. febr. 22. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek-első válaszoló vagyok-de van valami gond a terhességeddel hogy állandóan nézegeti a dokid a petezsák méretét?Bocsi ha értetlenkedem,de tényleg érdekel.Mert ha igen,akkor más a szitu,akkor jogos az állandó kukucskálás.
2010. febr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és még elmesélném hogy-kisfiam most 8 hónapos-de közvetlen a vele való teherbeesés előtt volt már egy sikertelen próbálkozásunk.6 hetesen megállapította a doki hogy x mm,dobogó szív stb stb,minden rendben.12 hetesen mentem legközelebb uh-ra,és akkor derült ki hogy kb azokban a napokban meg is halt szegénykém.A méretéből adódóan számították ki hogy hány hetes,hány napos volt mikor meghalt.Úgy érzem te nagyon nagy stressznek vagy kitéve itt már a legelején,ami nem tesz jót a babádnak sem.Vigyázz magadra és ne agyalj állandóan ezen,mert bevonzza a bajt.........szuggeráld hogy minden a legnagyobb rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!