Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminokat, teákat...

Milyen vitaminokat, teákat igyak, hogy minél hamarabb állapotos legyek?

Figyelt kérdés
Bevàlt praktikàkat vàrok. 27éves vagyok és màr szeretnék. Két hónapja próbàlkozunk.

2015. ápr. 28. 13:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
És nem húzza ki a pasid ejakuláció előtt? Mert ha a padlóra veri nem jó!
2015. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Te elvetemült :D
2015. ápr. 28. 22:07
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia. Én ebbe a hónapban teszteltem pozit, nekünk második hónap volt hogy sikerült. Én az ovu tesztet ajánlom neked nagyon, mert vnagy meglepimre nekem előbb volt ovum mint számitottam és ha nem ovu tesztelek le is maradtunk volna megint róla. Egyébként én gravidát szedem a próbálkozás elejétől sztem egy nagyon jól összetett vitamin. Hajrá :)

5+2 kismami

2015. ápr. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A szex és a "méltó befejezés" tényleg alap, de gondolom ezt eddig is tudtad. Gonosz válaszadók vannak errefelé. :) E vitamin és folsav az, ami sokat lendít a helyzeten, de egyik sem csodaszer!
2015. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Meg ne menj ki a mosdóba..még órák mulva sem... csak reggel ;)

Én hiába álltam gyertyába,stb.Nem volt eredménye.Aztán egyszer egy kiadós után magamra húztam a takarót és bealudtam. Az eredménye épp itt ül mellettem:)

2015. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat :) Folsavra most màr tuti, hogy rààllok. Ovu tesztet nem próbàltam még. A méhpempőt olvastam még, hogy nagyon jó.
2015. ápr. 30. 00:16
 17/21 A kérdező kommentje:
Kipróbàlom ezt a reggelig tartó pihit is :) Mostanàban kicsit feszültebb vagyok, lehet szedek majd magneB6-ot is. Két hónapja próbàlkozunk. Köszi a drukkot! :)
2015. ápr. 30. 00:20
 18/21 anonim ***** válasza:

Mellőzük már ezeket a primitív válaszokat!


szedhetsz már eleve terhes vitaminokat.Abban mindenféle van amire az embernek szüksége lehet.Azt olvastam valahol,hogy a méhpenpő kifejezetten elősegíti a teherbeesést.Bár nem próbáltam de olvass utána neten.

Illetve a dm-be van ovulációs teszt,ami kimutatja,hogy mikor ovulálsz,na és olyankor mindent bele!

Fontos ne görcsölj rá a témára.Ezt saját tapasztalatból írom.Az első baba nekünk pl rögtön összejött.Most a másodikkal próbálkozunk,nagyon nagyon akarom és 6 hónapja nem akar összejönni!

Szóval praktikák ide vagy oda,úgyis jön ha jönni akar!

Kitartás

2015. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 18-as. Gravidàra gondoltam, h majd szedek. A méhpempőt is kipróbàlom. Szerinted mennyi az esély menszim utsó azaz 6dik napjàn teherbe esni?
2015. máj. 2. 20:20
 20/21 anonim ***** válasza:

menszi utolsó napján?Hát szerintem nem sok.Bár olvastam már olyat,hogy menstruáció alatt is teherbe lehet esni,bár ez nagyon ritka.

A menses első napjától számolj 14 napot mert kb akkor van ovuláció,és akkor van esélyed teherbe esni.

2015. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!