Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerekvállalás előtt milyen...

Gyerekvállalás előtt milyen vizsgálatokra érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Vérvételen kb. két hónapja voltam, nődokinál tavaly januárban (az már aktuális lenne, csak nem értem el oda egyelőre). Mit kéne kivizsgáltatnom? Szeretnénk következő hónapban hozzáfogni.
2015. ápr. 28. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a szokásos évi rákszűrésen kívül semmilyen vizsgálatot nem csináltattam előtte.
2015. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En elmentem fogorvoshoz is, biztos ami biztos alapon. Leszedettem a fogkoveimet, megnezettem a tomesem. Nogyogyaszhoz felevente jarok, oda biztos mennek a helyedben. Mivel nekem beteg a vesem, kethavonta jarok nefrologushoz, mindig van friss laborom (azt jol tetted, hogy megcsinaltattad), szerencsere neked ezzel nem kell foglalkozni- remelem. Vernyomast minden nap merek ketszer, az sose art. Legyen rendben az etkezes, a sport, a megfelelo vitaminbevitel, meg a pozitiv gondolkodas! Atan hajra! :) Szoritok!
2015. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!