Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesseget jelzo hoemelkede...

A terhesseget jelzo hoemelkedes lehet allando, es egesz nap kitarthato, vagy csak altalaban csak reggel, elso meresnel, felkeles utan jelentkezik?

Figyelt kérdés
Lehet terhesseg jele a hoemelkedes?

2015. ápr. 30. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Na várjunk.. Peteérés után felmegy a hő. Terhesség esetén fent is marad, ellenkező esetben menzi körül (van akinek csak közben) vissza leesik. Az ébredési hőt kell nézni mert a mozgás de simán a fentlét befolyásolja.

De normális lefolyású pé után minden ciklusban magasabb mint a ciklus első felében.

Mikorra nem várod?

2015. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg menstrualok, nem tervezunk gyereket, de nem lenne baj, ha jonne. Masodik napja van hoemelkedesem, tobbszor hanytam. Voltam dokinal, ver es vizeletteszten, azt mondta, hogy virussal hasmenesem is lenne, gyulladasom meg nincs. Mar nem tudok masra gondolni, csak arra, hogy terhes vagyok. Megszakitassal vedekezunk (tenyleg nem lenne baj a baba, nagyon szertnenk, anyagilag is jol allunk, csak meg gyujtogetunk). A menzeszem 33. napra jott meg, kb. 8 napig szokott tartani, most 4. napon vagyok es mar csak barnazok. Anyukamnak, amikor velem volt terhes, a 6. honapig megjott, gyogyszerrel allitottak le. Valakinek van ilyen tapasztalata?
2015. ápr. 30. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Vírusos hasmenés okozhat hoemelkedest.

De tényleg ha az tunt fel hogy magas a hod és ha terhesség miatt lenne, már két hete (kb peteérés óta) ilyen lenne. De ha kétségeid vannak akkor csinálj tesztet. Ha alig van mennyiség akkor azért van esély valamennyi. De teszt megmondja tényleg.

2015. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor holnap tesztelek, van is itthon. Azert zartam ki a virusos hanyas hasmenest, mert a szekletemmel nincs baj... :) Koszonom a valaszt!
2015. ápr. 30. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak gyomorrontás vagy ilyesmi. Lehet megterheli a szervezeted ezért ment fel a hőd. Azért csinálj egy tesztet de ez szerintem nem terhesség miatt van.
2015. ápr. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!