Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéztem a bugyim ma és...

Megnéztem a bugyim ma és barna foltot vettem észre rajta, de tegnap előtt egy rettentő halvány pozitívot teszteltem. Mindjárt megjön érzésem van. Lehet, hogy mégsem sikerült? Ez most miért van?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 19:49
 1/8 A kérdező kommentje:

Ez azt jelentené, hogy meg fog jönni?

És miába volt minden?

2008. aug. 28. 19:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges hogy terhes vagy főleg ha volt egy pozitív teszted,még ha halvány is.a barna pecsételés előfordulhat terhesség esetén is.miért nem csinálsz újabb tesztet?mikor aktuális a mensesed?de sajna jelezheti azt is hogy meg fog jönni.szorítok neked!hátha baba!tesztelj és írd meg mi lett.üdv!
2008. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
30-án nem kellen megjönnie, de ha megjönne akkor sincs semmi baj, majd legközelebb, de elképzelhető, hogy a tegnapi szeretkezésből a spermák miatt van ez?
2008. aug. 28. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem is volt nagyon halvány tesztem de mégsem volt baba. milyen tesztete használtál?sima papirost vagy aminek a boritékja müanyag?
2008. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
műanyagborításost Discolort használtam!
2008. aug. 28. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném,hogy a spermák miatt lenne!! Bár azt mondják eleinte jobb kicsit lágyabban szeretkezzen az ember... Ha tegnap teszteltél, akkor holnap tesztelhetsz újat, és ha erősödik a csík, akkor jó, ha nem, akkor sajnos meg fog jönni!!! Én azt mondom, ha kicsit is megjelent az a 2.csík, akkor sikerült. Ha nem fog felerősödni a vérzés, akkor nincs baj, de azért jó lenne majd elmenned dokihoz is!
2008. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap este elment a babám!
2008. aug. 29. 07:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! azért nem biztos, hogy elment a baba. mármint úgy értem, nem biztos, hogy baba volt! Mert én is teszteltem már nagyon halvány pozitívakat, 7 db-ot is, látszott, szüleim is látták, férjem is, volt, amelyiket csak én, annyira halvány volt, és nem volt baba, végül gyógyszerrel kellett meghozni a mensimet!

Mielőbbi babásodást!

2008. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!