Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

04.25.efeküdtem a barátommal.És sajnálatos módon kiszakadt az óvszer.Persze egyből észrevette és abbais hagytuk.Nem élvezett el meg nem volt vagyis nem láttunk előváladékot sem.04.26 reggel hányingerem volt meg hánytam is egész nap émelyegtem.És ma még fehér folyásom is volt ami eddig nem volt csak nagyon ritkán..Az menzeszem 28-32 napomta szokott lenni..És kedden(04.21) múlt el.Lehetséges hogy teherbe tudok esni? Vagy nem? Fogamzásgátlót nem szedek :/

Előre is Köszönöm a válaszokat.

Tudni kell még hogy azóta is fehér folyásaim vannak

Egy kicsit kétségbe esett lány(17 éves vagyok)


2015. máj. 1. 16:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nagyon kis esélyt látok arra,hogy terhes lennél. Szinte lehetetlen, az meg,hogy másnap rosszul voltál nem jelent semmit,hiszen ha terhes is lennél,nem másnap jelentkezne. Nyugodj meg,nem lesz semmi baj. :)
2015. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a stressztől voltál rosszul. Nagyon kicsi az esélye,hogy terhes lennél.
2015. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:

nem valószínű

a gumi meg kezelve van spermaölővel

ne izgulj

2015. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Tuti nem vagy az.

Ismerősöm vagy egy évig csinálta kirántós védekezéssel és meglepő, de nem esett ő sem teherbe, pedig ott van rá esély rendesen.

2015. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mi 3 éve csináléjuk megszakítással, eddig még halvány gyanúja sem volt.


Sokan gyereket akarnak és naponta szexelnek védekezés nélkül, mégis csak hónapok múltán sikerül...

2015. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a gumi meg kezelve van spermaölővel"


NINCS mind kezelve, csak egyes fajták.


"mi 3 éve csináléjuk megszakítással,"


Másnak pedig EGYETLEN egy alkalom is elég a sikerhez. Nemrég volt itt is az oldalon egy 16 éves, aki "szerencsésen" be is kapta így a legyet, pedig a "tapasztalt" huszonéves kanja tökéletesen biztos volt magában.


Kérdező!

A tünetek nem ennyi idő múlva jelentkeznek. A stressztől képzelegsz, vagy pedig benyaltál valamilyen vírust.

Az első tünetekre az aktustól számított minimum két hétig NE számíts! Akkor tudsz majd tesztelni is.


Tény, hogy nem nagy az esélye, hogy ennyiből összejöjjön, de NEM jelentheti ki neked senki, hogy nem te leszel az a szerencsétlen, akinek mégis sikerült.

2015. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a viszonylag gyors válaszokat..Az a rossz nekem,hogy most vesztettem el a szüzességemet..És olyan rosszul érzem magam emiatt.Tesztet mindenkêpp fogok csinálni és remélem hogy nem lesz semmi :/
2015. máj. 2. 07:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát vacak is lehet így indítani!


Javaslom a legközelebbi alkalom ELŐTT közösen tanulmányozzátok az óvszer használati útmutatóját ill. a leggyakoribb hibákat, mert normális, rendeltetésszerű használat közben NEM szabadna szakadnia!


[link]

[link]

2015. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)

Nem vagyok terhes

De azért itt egy kép: [link]

2015. máj. 9. 07:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár minimális az esély, a teszt azért még korai volt.
2015. máj. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!