Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan terhességi teszt...

Van olyan terhességi teszt ami hamarabb mutatja a terhességet mint egy másik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy volt egy terhességi tesztem Hollandiából és azt megcsináltam a férjem hozta és pozitív lett. De vettem itt a patikában is és az negatív lett? Szerintetek? Létezik hogy ez hamarabb ki mutatja? Még megjönnie 3 nap múlva kell, de görcsöl a hasam pont úgy mint mikor először voltam terhes és hőemelkedésem is van 37,1 vagy 37,2.

2015. máj. 3. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt vannak érzékenyebb tesztek, amik már a menzesz kimaradása elött is kimutathatják a terhességet.

Másrészt elödofdul, hogy egy létrejött terhesség pár nap után megszakad, mert a gyerek nem volt életképes.

2015. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt én is tudom de nem hiszem hogy megszakadt mert 2 óra elteltével már megcsináltam azt a tesztet amit a patikában vettem.
2015. máj. 3. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegnap vagy tegnapelőtt még nem a kamionsofőr ismerős hozta Hollandiából azt az átverős tesztet?

https://www.youtube.com/watch?v=dYfRarIJlS4

2015. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! 👍
2015. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez ütött viccből hozta az ura is 😃
2015. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!