Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Száradási csík vagy pozitív?

Száradási csík vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Légyszi nézzetek rá!

[link]


2015. máj. 4. 10:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem a Gabriel egyértelmű pozitívat mutatott, és az is volt, mint kiderült. Én is szürkésnek látom ezt a csíkot, egy pozitív Gabriel kb. így néz ki: [link]


Aztán lehet az is, hogy csak később fogant, egy-két nap múlva érdemes lenne ismételni. :)

2015. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen lenne:)
2015. máj. 4. 11:26
 13/21 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok, még lehet ilyen. :)
2015. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


nem akarlak elkeseríteni,de nézd meg a kérdésemet.Sajnos én nem látok rajta semmit.

2015. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ezek a múlt heti x epilek:


[link]


[link]


Ennyire nem lehet bízni ezekben a vackokban?!

2015. máj. 4. 11:39
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem minden típusú teszt kizárólag akkor mutatott bármit is, legyen az a legesleghalványabb második csík, amikor valóban terhes voltam. X-epilt, ClearBluet, facelle-t, és gravihcg-t használtam, volt köztük vizeletsugaras, pipettás, mindenféle, soha nem csapott be. Ha nem volt semmi, totál, egyértelmű, teljes fehérség volt. Az az erősség, amit a kérdésedben linkelsz nálam két kicsi lány érkezését jelezte. Ha a megelőző vérzésed mellett is voltak halvány pozitív tesztjeid, akkor én mindenképpen orvoshoz fordulnék.
2015. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
*kétszeri is két kislány érkezését jelezte, mindkettővel nagyon halvány volt a menstruáció esedékessége utáni 3. napon, onnantól erősödgetett.
2015. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a korabbiak is negativak, meg hat meg is jött neked, szoval szerintem egyertelmu.

Mar több helyen leirtam, de szerintem jobb venni egy dragabb, de megbizhatobb tesztet (pl. ClearBlue), az nem csap be. A digitalis meg a terhessegi hetet is kiirja mar a nemvart elsö napjatol. Dragabb, de eleg egyet venni belöle.

2015. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bár nagyon eltérőek:) holnap megyek dokihoz. Reménykedek mert a 10 hónap alatt soha nem volt ilyen, pedig ellőtem pár tesztet:) a hasam is húzódik nem nagyon tudok guggolni pl mert kényelmetlen. Persze félek hogy a doki azt mondja,hogy nem... De akkor tuti többet nem tesztelek.:/
2015. máj. 4. 12:07
 20/21 anonim ***** válasza:
Drukk.majd irj
2015. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!