Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lényegre térnék azonnal.17...

A lényegre térnék azonnal.17 éves lány vagyok. A barátommal gumi nélkül szexeltünk a kádban de csak fél percig kb. Máskor is volt már ilyen és nem lett semmi baj. Néztük hogy nem e volt rajta váladék de nem találtunk semmit. Szerintek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A bunkó kommentekkel kíméljetek.
2015. máj. 5. 14:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ma történt. Aki meg nem tudd normálisan válaszolni az ne is kommenteljen.
2015. máj. 5. 14:53
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor minimum 14napot várj és tesztelj. Előváladékot nem látjátok a kádban a vízben.... Az hogy máskor is volt ilyen és nm lettél terhes örülj neki,ez nem garantálja,hogy nem is lesz....
2015. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

Normálisan egyikünk se fog tudni válaszolni, mert szerintem a többségnek nincs meg a kellő végzettsége és még akkor is meg kellene vizsgálniuk téged.


Ha biztosat akarsz, menj orvoshoz, ha nem, akkor meg idegeskedj. Abban semmi bunkóság nincs, hogy sokan leírják, védekezni kellett volna, ugyanis ezekből leszűrhetted volna, hogy igen, lehetsz terhes. Az orvos is ugyanezt elmondaná, ha el mernél menni, hogy legközelebb tessék védekezni, mert amíg nem jön össze a gyerek eszedbe se jut mit kockáztatsz nélküle.


Persze ahhoz már kellene egy bizonyos fokú felelősségtudat vagy érettség. Az persze ciki, hogy gumit vegyen az ember, inkább gyakorin kérdezősködik utána és még véletlen se menne orvoshoz. Az meg hogy néztétek, volt-e váladék, még az ágyban is esélytelen erre alapozni, nem hogy kádban.

2015. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az utolsó mens 1 napjától hányadik van ma? lehet, hogy eseményutáni kell...
2015. máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

17 évesen ennyire nem megy az elmélet?


- fél perctől is lehetsz terhes

- teszt csak aktus után két héttel mutat bármit

- látni a spermiumokat szabad szemmel nem lehet

2015. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha ma volt a sztori akkor szerintem a 72 órás tabletta lenne a leg kézenfekvőbb amit nőgyógyász írhat fel.

Az esély, hogy terhes légy így nagyon kicsi, viszont nem kizárt. A helyedbe ezzel nem játszanék, és ha már dokinál járok mindenképpen iratnék gyógyszert is. Így a gumi dolog is megoldódik!

2015. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
5 napon belüli tabletta is van, írass ki aztán vedd be. a víz úgyis lemosta ha volt bármi. de hogy fél percért megéri parázni :s
2015. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amúgy elég lazán kezeled. Ahelyett, hogy megnézetnéd terhes vagy-e, és miután rögtön kiderülne vehetnél be eseményutánit, inkább itt vacakolsz. Az abortusz szerintem is kellemesebb.
2015. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!