Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell ovulációs teszteke...

Hogyan kell ovulációs teszteket csinálnom?

Figyelt kérdés

Úgymond most fogunk hozzá a babaprojekthez. Holnap beszerezzük az ovutesztet.

Mostanában 30 napnál hosszabbak a ciklusaim, az utóbbi 34 nap volt, a ciklus.hu szerint 13-ára várható a peteérésem.

Mikor kezdjem el nézegetni a teszttel, és milyen időközönként? Naponta ugyanabban az időpontban? Reggeli pisiből, vagy hogy?

Ha most mégsem hosszabb a ciklusom, és lekéstem esetleg a peteéréstől, azt meg fogom valahonnan tudni?

Próbáltam hőmérőzni, de egyrészt össze-vissza dolgozom (csak a héten háromfajta műszakban), másrészt meghűlés kerülget a munkahelyi klíma miatt, így most volt hőemelkedésem is két este.


2015. máj. 8. 00:42
 1/3 A kérdező kommentje:

"lekéstem esetleg a peteéréstől, azt meg fogom valahonnan tudni?"


Bocsánat, ha ez így hülyén hangzik, késő van, úgy értem: azon túl,hogy majd nyilván megjön, és rájövök, hogy nem jött össze.

2015. máj. 8. 00:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 1 évig nem sikerül a baba, majd akkor kell bevetni ilyen praktikákat. Addig ha nem muszáj ne görcsölj rá.
2015. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Másfél éve megszakítással "védekezünk", igaz, sosem volt olyan időszakban befejezett akció, amikor esélyes lett volna a fogantatás, de én azért szeretnék nagyobb esélyt a terhességre, nem spontán időben csinálni. Főleg, hogy a munkarendem miatt az utóbbi időben néha másfél-két hétig sincs semmi szex. Persze így most gyerektervezés miatt akkor is beiktatjuk valahogy.

És fiúra hajtunk, ezért akarjuk tudni a peteérés idejét, akkor esélyesebb.

2015. máj. 8. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!