Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Semmit sem értek, akkor most...

Semmit sem értek, akkor most mi van? Jó lehet még a mai nap? Ilyen hosszú ciklus normális?

Figyelt kérdés
Változó hosszúságú ciklusaim vannak,utolsó 32 napos volt.Inkább hosszabbak.Most így szépen kiszámítottam mikor volna jó próbálkozni,28 nappal számoltam,biztos,ami biztos onnantól voltunk együtt kétnaponta egészen úgy mintha 32 napos lenne,aztán egyszer csak megtörtént két napja az ovu.Azt tudom,hogy olyankor mindig nyúlós a váladéka,amim van.De ez már a 25. napon volt,ma van a 27.Így az ovu előtt 3 nappal és ovu napján voltunk együtt,ha lehet ennek hinni.
2015. máj. 8. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem hasznàlsz ovutesztet?
2015. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Babamama89 ***** válasza:
Szia! Nekem 38 naposak. Fogalmam sincs mikor ovulalok. Van, amikor erzek szurkalast kb a ciklus kozepen. Mi menzesz utan 8 nappal elkezdtuk a probalkozast, es 2-3 naponta. Amikor szurkalast ereztem es gyanitottam peteerest, akkor naponta, 3 napon at. Nemvart elott 7 nappal hagytuk abba es osszejott elsore a baba.
2016. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!