Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepesztő injekció...

A tüszőrepesztő injekció (Choragon) mennyi idő alatt hat? Tehát a beadástól számítva kb. hány óra vagy nap alatt? Segített már ez valakinek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit írhatnád bővebben, de általában olyan 36 órával a beadás után kell menni dokihoz, ha inszem vagy lombik megy éppen. Lombiknál akkor még nem szabad megrepednie, tehát olyan 40 óra alatt repeszthet, kb.
2010. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én most megyek a nődokihoz és ha van érett petém akkor kapok tüszőrepesztőt én is. Kiváncsi vagyok én is sikerül-e mert ha nem a jövő hónapban meg müt. Meg kérdezem majd amit te kérdeztél!
2010. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem inszem vagy lombik, csak simán stimulálnak és kíváncsi vagyok, hogy mikor fog hatni.
2010. febr. 24. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Már voltam a dokinál. Azt mondta ,hogy kb 36 óra mulva reped meg a tüsző.És holnap meg nézi, hogy mi történt vele mert 26mm-es petém volt. Nekem nem volt még ekkora. Nekem is choragont írt fel. Egyébként nem nagyon van a patikában , nehéz be szerezni. Te kaptál könnyen? Sok sikert neked is!
2010. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem 3 petém volt! Azt nem tudom mekkorák. Igaz a 36 óra, mert nekem mindig fáj a hasam ovukor és tegnap 9-10 között kezdett el fájni. Engem csak az idegesít, hogy egész éjjel fájt, és még ma is fáj a hasam. Ha holnapra nem múlik, felhívom az orvost. Én a 4. patikában kaptam és ott is csak 1 volt! Remélem te is tudsz venni. Elég drága 9244 ft volt. Drukkolok neked!
2010. febr. 25. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!