Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Sajna amikor...

Mi lehet ez? Sajna amikor kellett megjött a mensim, de csak másfél napig tartott, normál erősségü volt és csak barnáztam. Mikor megjött, a tesztem negatív lett.

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Ez még nem jelenti azt hogy ne lenne baba.Van akinek meg jön de csak igy barnázva.Később készits tesztet.Nekem mind a 2 terhességemnél megvolt 2 honapig igy barnázva.A tesztekre hiába van ráirva hogy már 3 naposat is kimuta!7hetesen még negativat mutatott pedig már uh.láni lehetett.Szoritk!Várj még egy kicsit utánna menj el dokihoz,az szerintem biztosabb.
2010. febr. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj, inkább tesztelj és kiderül az igazság!

Ha pozitív a teszt, akkor is mielőbb menj orvoshoz, mert nem normális dolog a vérezgetés és így lesz rá esély, hogy mielőbb kapj rá sárgatesthormon pótlást. Sok sikert!

2010. febr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 24. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!