Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt - szavatosság...

Terhességi teszt - szavatossági idő?

Figyelt kérdés

Csináltam egy terhességi tesztet. Az eredmény tiszta "nem" lett, nem volt elmosódva, homályos, stb, tehát teljesen megfelelően jelezte ki az egy csíkot, hogy nem vagyok terhes.

Utána vettem észre a csomagoláson a szavatossági időt, ami már lejárt. Érdemes újat csinálni, vagy ha nem volt kérdőjeles az eredmény, akkor ez nem jelent semmit? Mit ér ezeknél a bigyóknál a szavidő?



2015. máj. 12. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyártó addig vállalja a minőséget,de a teszt továbbra is a helyes eredményt fogja mutatni neked! Ez olyan mint mondjuk egy doboz tejföl... rá van írva,hogy 2015.05.12-ig jó. De másnap még nem romlik meg,tovább eláll. :)
2015. máj. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár ezzel nem azt akartam mondani,hogy végtelen sokáig jó!! De szavi idő után bizonyos ideig biztosan felhasználható úgy,hogy valós eredményt mutathat. Bár hallottunk már olyat,hogy terhesség alatt sem mutatta ki,vagy éppen ellenkezőleg!
2015. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, de egy doboz tejfölt nem eszek meg egy hét után, mert elkezd savanyodni... de mondjuk a lisztet simán felhasználom egy hónappal később is, ha nincs benne bogár. Ott legalább tudom, mi történik, ha lejár az idő. :D

Tesztre - szerencsére - még nem volt annyit szükségem, hogy tudjam, meddig áll el... :) Egyébként nagyjából fél éves lejáratról beszélünk.

Köszönöm a megnyugtató választ! :)

2015. máj. 13. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!