Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sziv beteg vagyok igy bevallha...

Sziv beteg vagyok igy bevallhatnek egy terheseget?

Figyelt kérdés

Van olyan kismama aki ki tudta hordani koplikacio nelkul a babat egesegesen?es a szulest?


Minden almom egy kisbaba de van szivritmus zavarom ,jartam vizsgalaton kardion es csak 4 percet birtam a terhelesen vis a biciklin :-(

Szokot szoritani a szivem es nembirom a terhelest egy lepcsozestol v setatol kifulladok,tovabb kell menem koszoruer vizsgalatra mert a yerhelesembol nem megallapithato!ra sem mertem kerdezni az orvostol h babat igy lehet kihordani szulni?!


Nagyon szomoru vagyok es lelkileg megvisel leirhatatlan

:'( :'(


2015. máj. 14. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Pedig ezt mi nem tudjuk megmondani neked innen, csak az orvos. Szedd ossze magad es kerdezd meg! Szulni valoszinuleg nem fogsz, mert csaszar lenne. Egyszer a soektrumon volt egy sorozat. Pont egy szivbegeg kismamarol is volt szo. Terhes lett es kihordta, igaz nem vegig, mert nem birta volna a terhelest. Megcsaszaroztak elobb, de minden rendben volt. Azt tudni kell, hogy egy baba kihordasa eleg nagy terheles a szivnek. Ne mondj le rola! Szivbol kivanoma legjobbakat!
2015. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy lányt, őis szívbeteg, ritmuszavarja van. 2x szült, először ikreket, utána egyes terhességet. Császárral kellett szülnie, nagyon komoly megfigyelés alatt áll a terhességek kb 20. hetétől. Szóval lehet, csak bent kell lenned a kórházba.
2015. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen betegséged van. van amelyikkel simán kihordhatod a babát, de van olyan is amiben kifejezett ellenjavallat a terhesség. De ezt tényleg csak orvos tudja megmondani mert ő ismeri az eredményeidet.
2015. máj. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szepen koszonom hogy irtatok! Tudom hogy orvos fogja a valaszt megadni .olyan sokara van az meg mire oda fogok jutni adig erdeklodom itt is hogy vanak e tapasztalatok ?! Mert adig megorulok :'(

Ha van meg valaki szivesen meghallgatom.

2015. máj. 14. 08:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérdezz meg egy kardiológust, csak ő tud neked pontos választ adni, mi innen, a betegséget ismerete nélkül nem.

Egy nőt ismerek, aki nem szülhetett szívbetegség miatt (a kamrák között volt neki egy rés úgy emlékszem). Ők örökbefogadtak egy kisbabát, szépen felnevelték, és nagyon beoldogok. Már unokák is születtek. De ez 25-30 éve volt, az orvostudomány azóta sokat fejlődött. Biztos neked is tudnak segíteni, hogy kihordhass egy babát.

2015. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Orvost kell kérdezni. Terhesség maga terheli a szivet. Ha megtalálják az okot pontosan akkor tudsz orvost kérdezni ezzel kapcsolatban.
2015. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Hogy vagy? Szeretném megkérdezni, van-e tapasztalatos dr. Szigeti Éva kardiológus-természetgyógyászról az Arany-Szív Kardiológiai Központban? Mert hasonló cipőben járok mint most Te és hozzá készülök, nekem már ugyan van egy gyermekem akivel a terhesség idején nem volt smemi probléma, de 1 évvel a szülés után nagyon beteg lettem, lázas, és mivel még szoptattam, nem vettem be rá gyógyszert és azóta szívritmuszavarom van. Én voltam vele kórházban, teljesen kivizsgáltak, pont azért, mert így nem mertünk tesót vállalni, a kardiológus szerint gyógyszeresen kordában tartható a szívritmuszavar terhesség alatt is és a nőgyógyász is elsőre azt mondta, hogy szívritmuszavarral sok nő hord ki gondmentesen babát, sőt, természetes úton szülnek, mert a császár még veszélyesebb a szívritmuszavar miatt mint a természetes szülés! Rákérdeztem, azt mondta, befeküdni se szükséges emiatt, csak kardiológussal egyeztetni. Na, hát mondom azon túl vagyok, de nem nyugtatott meg mert nekem ne mondja senki, hogy nincs a szíyvritmusra hatással a terhesség, tudom, mennyire megterhelő. Azt mondta (nőgyógyász), hogy igazam van, tényleg megterheli a szívet, és gondoljam meg, mert tényleg lehetnek veszélyei, pl. ha felmegy a pulzus, összeakadhatnak a szívbillentyűk. Mérges voltam amiért mindenki mást mondott ezért a védőnőt kérdeztem aki simán közölte: erre van a pacemaker... Rengeteg orvosnál jártam már emiatt (budapesti vagyok), küzdök azért, hogy lehessen második babánk és rosszul vagyok amikor az ismerősök erről faggatnak, már nincs is kedvem magyarázkodni. Egy nagymama viszont érdekes dolgot kérdezett tőlem egyik nap: nem próbáltam még az Aspirin Protect-et? Nem. Mert a menyének segített terhesség alatt... Olvass utána, elég érdekes. Ne keseredj el, nagyon bízok benne, hogy találok olyan orvost aki segít egy terhesség asszisztálásában, az szomorú, hogy ennyire eltérőek a vélemények, nem tudom, kinek higgyek, ja még annyi, hogy nekem gyulladástól is szapora lesz a szívverésem, arra is kapok gyógyszert és megint jobb picit, Neked megtalálták az okát? Bocs a hosszú válaszért de gondoltam elmesélem nálam mi a helyzet hátha segítek vele. Minden jót kívánok.

2015. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy elmeselted a tortenetedet sajnalom,megtudlak erteni :-(

Nekem meg van egy koszoruer vizsgalatom es aztan kiderul.

2015. máj. 19. 09:31
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok és drukkolok Neked, remélem jóra fordul minden, még annyi, hogy felvettem a kapcsolatot Szabó Gyuri bácsival, a bükki füvesemberrel és a szívritmuszavarra fehér fagyöngy teát ajánlott, tényleg nagyon jó, ha gondolod próbáld ki. Üdv :-)
2015. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves vagy B-)

Mar alig varom a vizsgalatot mert minden azon fog fuggeni hogy lehet e gyerekunk.

2015. máj. 20. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!