Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi tortenik? Ez most mi?

Most mi tortenik? Ez most mi?

Figyelt kérdés

Hetfon megjott,rozsaszines barnas verzes,majd rendesen piros lett.

De nem mult el a hanyinger a mellem is meg faj es erzekenyek.

A hatam is elkezdett fajni,a hasam gorcsol,de azt gondolom hogy a menzesz miatt.

Most lehetek e terhes vagy megse,elfelejtettem leirni,2hete voltam utoljara a parommal,nem vedekeztunk.

Eddig ho vegen jott meg mindig most elejen,a tunetek nem multak el.



2015. máj. 14. 22:45
 1/3 anonim válasza:
Szerintem holnap reggel vegyél egy tesztet
2015. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha megjött, akkor nem vagy terhes. A hányinger, émelygés a romlott tejtől van.


Másrészt hétvő nem a hó eleje volt, de mindegy.

2015. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mivel a ciklus nem köthető a naptári hónapokhoz - főleg, mert 28 napos nagyátlagban, míg a naptári hónap 28/29, 30, 31 nap, így nem is szabad a dátumot nézni. inkább a hét napját - ha múlt hónapban egy szerdai napon volt a ciklus első napja (a vérzés első napja) akkor 4 hét múlva, egy szerdai napon van a köv. ciklus első napja)

felejtsd el a naptárat e téren, max. a dátumra emlékezz, ha terhesvizsgálaton be kell diktálni az utolsó mensi idejét :)


ami veled történt az a "barnázás" ahogy a finom hölgyek elnevezték eme dolgot :)


előfordul, hogy a szervezeted még nem termel elég hormont és már megjön, de még nem jött meg igazán (nem indul be a mensi, de közben a váladék már löködik le a méh faláról) aztán pár nap múlva bepirul, és megjön.


de ez a barnázás pont azoknál fordul elő, akiknek nehezen jön össze a gyerek, tehát nagyon valószínű, hogy ha így jött meg, nem vagy terhes.


a többi tünet már inkább csak pszichés.


szerintem.


de mivel itt senki nem orvos, vgy ha az, akkor sem adhat látatlanban tanácsot, és én is tévedhetek, ha úgy tapasztalod, a mensid nem olyan, mint szokott lenni - túl rövid, ha csak a vérzés pecsételő volt, és aztán elapad pl, vagyis ahogy írtam, igencsak eltér a korábbiakban tapasztaltaktól, akkor javasolt a teszt lepisilése és az orvos meglátogatása.

2015. máj. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!