Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a tesztem...

Lehetek terhes ha a tesztem meg negativ?

Figyelt kérdés

Ma van a nemvart napja. Hetfo ota faj a hasam mintha meg akarna jonni de tegnap ota mintha elvagtak volna semmi fajdalom. Mindig pontosan megjon es soha nem faj a hasam elotte csak a mensit megelozo nap delutantol! A hom ma reggel 37 volt ami szinten leesik lekesobb a mensi a napjan de inkabb elotte valo nap. Csinaltam egy tesztet mintha latnek rajta valamit de inkabb negativnak konyvelem el! Lehet, hogy ha babas vagyok akkor meg nem mutatja a teszt?

Koszonom a valaszokat



2015. máj. 16. 09:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2015. máj. 16. 09:44
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez a teszt egyértelmű negatív. Viszont abban az esetben lehetsz terhes ha a tesztet TÚL korán csináltad meg.

Szóval ha késik kesobb tesztelj újból :)

2015. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koran csinaltam? Ma van a nemvart akkor mar kimutatna nem?
2015. máj. 16. 10:01
 4/13 anonim ***** válasza:

(Elso komizo vagyok megint)

Es megvalami en nekem 7 napja kesett a mensim amikor csinaltam a tesztet halvany volt eléggé,szóval ilyen hamar mint ahogy teis felesleges tesztelni...nem mutatja meg ki.:)

2015. máj. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minimum 7 napot várj ! :)
2015. máj. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

7 napot? Oke de mar van ket gyerkocom es a mensi napjan mar eros pozi volt mindketto azert nem ertem! Azert koszonom ugysem tudok mast csinalni mint varni;)

Amugy ezen sem latsz semmit?


[link]

2015. máj. 16. 10:12
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon néztem de megmondom őszintén,hogy nem :/ de ha baba van pár nap és ki fogja mutatni :)

Engem pl sokkolt amikor megláttam a pozitiv tesztemet,negativra szamitottam mert mar volt,hogy kesett es megjott ....de most nem :/

2015. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:) en nem terveztem 3. babat kicsit ideges vagyok:(
2015. máj. 16. 10:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Én meg meg az elsőt nem terveztem... :(

18 evesen :/ ...hasamba 8 hetes baba :(

2015. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

12 negativ teszt után...a 13-ik pozitiv lett.

Nekem csak a menstruáció késés (azt hiszem) 60ik napján lett pozitiv.

Ha jól emlékszem október 28 volt az utolsó...

december 24-én lett pozitiv,egészen addig negativ.

:)

2015. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!