Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaptatok tüszőrepesztő szurit?...

Kaptatok tüszőrepesztő szurit? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Kaptam és azonnal terhes is lettem. Remélem neked is sikerül a babóca.
2010. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kaptam, és nem lettem terhes... Ha mellékhatásra gondolsz, nem tapasztaltam semmit.
2010. febr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem megrepesztette a tüszőt.
2010. febr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kaptam, mivel inszemes voltam, és terhes is lettem! De sajnos a 11. hétben missed ab. lett a vége...

de semmilyen mellékhatása nincs, nem fáj, vagy ilyesmi!

2010. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a tüszőrepesztő szurit felirja Nekem a doki ha 2 éve nem esem teherbe?Párom spermaeredménye jó Nekem van már egy lányom.Ez egy alkalmas szuri??
2010. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem előtte ellenőrizte ultrahanggal a 11. és 14. napon, hogy van-e pé, megfelelő-e és rendben van-e a méh nyálkahártya. A 14. napon a rendelőben adta be az asszisztensnő, hasba.

Az a tapasztalatom, hogy szeretik maguk keresni a problémát, és nem biztos, hogy díjazzák, ha te csak úgy kérsz egy tüszőrepesztőt, mert olvastad a gyk-n... bocs, ezt nem rosszindulatból mondom.

2010. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen pont erre voltam kiváncsi.Ja és bocs h igy belekérdeztem
2010. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem én kértem a szurit, az orvos mondta, hogy kapok.Meg is kaptam, csak a tapasztalatokra voltam kíváncsi, hogy mondjuk elsőre is sikerülhet-e.Előtte voltam ultrahangon is.
2010. febr. 25. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!