Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Nagyon félek hogy...

Mit tegyek? Nagyon félek hogy terhes leszek.

Figyelt kérdés

Több mint egy éve van barátom,már szeretnénk nagyon az elsőt(17 éves vagyok),gondolkoztunk tablettán is,de eleinte inkább óvszerrel szeretném,viszont nagyon félek hogy kiszakad az óvszer(most állandóan rögtön utána kirohannék vizet rakni bele hogy ugye nem szakadt sehol?)vagy lecsúszik vagy bármi hiba lesz vele.

17 éves vagyok,tehát nincs állandóan pénz nálam 72 órás tablettára,a szüleim meg iszonyatosan kiakadnának és veszekednének ha csak esélye is van annak hogy terhes vagyok,hát még ha tényleg az lennék.



2015. máj. 23. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Ehhez először is jól kell párt választanod! Olyat, aki fegyelmezett, odafigyel a dolgokra, nem kapkodja el és képes egy használati útmutatót értelmezni.

Az se árt, ha te is tisztában vagy vele, hogy hogyan kell helyesen alkalmazni az óvszert.

Választhattok kifejezetten spermiciddel kezelt gumit is (pl.: fehér Lifestyles), ez ha szakad is még véd valamennyire.


Olvasd el, értelmezd, lehetőleg ne pont az ovulációdkor legyetek együtt (~2 héttel a KÖVETKEZŐ menstruáció előtt van), ha nagyon biztosra akartok menni és akkor nem lesz baj!

[link]

2015. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell ettől félni, nem valószínű hogy kiszakad, ha jól használjátok.
2015. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj, csak itt a gyakorin esik teherbe mindenki védekezés mellett, a való életben erre nincs sok esély. ha nagyon féltek, akkor az óvszerhez vegyetek spermicid gélt és használjátok azt is.
2015. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát én azért inkább ajánlom a tablettát...

1 éve vagytok együtt és nem volt semmi?

Türelmes a párod meg kell hagyni... :)

2015. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát igen,elég türelmes,volt hogy kérdeztem is hogy nem zavarja hogy nem volt még semmi,legalábbis szex maga nem?

Azt mondta hogy őszintén igen, szeretné már,kiván engem(ami,hát látszik is :))de még 2 évig(na persze én is akarom már,nem akarom már váratni :D)is tudna várni ha nekem ez kell,ha én akkor leszek kész rá...

2015. máj. 23. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök hogy vannak még ilyen lányok...nem 14 évesen valami jött-ment-el.

Én is elmúltam 18 amikor volt az első :)

A párod mennyire "tapasztalt"?

Figyeljen oda Rád...de azért én tényleg a tablettát ajánlom :)

2015. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!