Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A párommal óvszer nélkül voltunk együtt, és pont peteérése volt. Nem kellenek a kioktatások, tudom h nagyon nagy hibát követtünk el. Viszont nem mentem el bele, és az előváladékomban se lehetett sperma, mert fél órával előtte voltam vizelni. Lehetséges, hogy teherbe esett?

2015. máj. 24. 10:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Attól, hogy fél órával előtte voltál pisilni az ne jeleni azt, hogy nem volt az előváladékodban sperma. Congratulason
2015. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bocs, h azt olvastam a neten, h egy orvos válaszolta ezt, h az előváladékban nem lehet sperma,semmi köze nincs hozzá, csak a húgycsőben maradhat az előző magömlés miatt, és ezt hozhatja ki az előváladék, de a vizeléssel teljesen elpusztulnak. Congrat
2015. máj. 24. 11:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Attol hogy pisiltél 1/2 órával elötte, még lehetett az izgalmi váladékodban sperma! Bocs a kioktatásért!

De az esélyetek nagyon minimális!

2015. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy félre olvastál valamit, v. a doki adja vissza a diplomát.

A rokonom andrologus volt. Gondolom tudod mivel foglalkoznak!

2015. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
59%

Kérdező szerintem te még ne folytass szexuális életet...

22/F

2015. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy lehetséges... Nem?
2015. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha orvos válaszolt már neked,akkor minek írtad ki ide?!


Azt gondoljuk, hogy kevés az esélye és kész.

2015. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Most az kovetkezik hogy vartok 12 napot aztan imadkoztok hogy negativ legyen en meg azert hogy ezt akerdest nem egy 16 eves kisfiu irta ki!

Legkozelebb huzz gumit, mi mikor peteeresem van extra ovatosak vagyunk vagy inkabb nem is szexelunk nehogy baleset legyen mert ilyenkor garantalt a meglepi!

18/L

2015. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

De utálom az olyan válaszokat, hogy "szerintem ne folytass szexuális életet", stb...

Persze, előbb gondolkodni kellene, mint cselekedni, de velem is volt már olyan, hogy a nagy hévben és szenvedélyben becsusszant 10-20 másodpercre a párom szerszáma...

Szerintem az a biztos, hogy vesztek egy terhességi tesztet, főleg, hogy épp peteérése volt... Nem ciki, kérjétek nyugodtan a gyógyszertárban. Jobb eset, mint 9 hónap múlva a nem kívánt gyermek.

2015. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

,, Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki! "


Esetleg még egészség kategóriába érdemlegesebb lenne.

2015. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!