Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyünk, hogy teherbe...

Orchidea3 kérdése:

Mit tegyünk, hogy teherbe eshessek minél hamarább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban fordulok hozzátok, hogy segítsetek mit tegyek, hogy minél hamarább babánk lehessen. Úgy döntöttünk a párommal, hogy szeretnénk gyermeket és túl vagyok az orvoson is. Sajnos én nálam találtak még évekkel ezelőtt sok kicsi tisztát amit fogamzásgátlóval orvosoltak ami annyit segített, hogy nem lett több de sajnos kevesebb sem. :( Végül is a végeredmény az, hogy nem akadályoz abban, hogy terhes maradjak csak hát nehezebb a dolgunk. Ebben kérek tanácsot vagy akinek van tapasztalata az ossza meg velem! Köszönöm!

2015. máj. 26. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A sok kis ciszta pcos, és NEM megoldása a fog.gátló. Félrekezeltek.


Megoldás: www.pcos.hu

Ajánlom: www.mensmentis.hu


Csoport a facebook-on: PCOS/IR hitelesen csoport


Abban nem biztos, hogy akadályoz, hogy teherbe ess, de kezeletlenül nagyon magas a vetélési kockázat.


Korrekt kezelés mellett két gyerekem született, de engem is félrekezeltek az elején! Ne hagyd magad!

2015. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam orvosnál és most várom a citológia eredményeket és az orvosom is a terhességet ajánlotta. Ittam Inofolic port de attól híztam és abba hagytam az segített rendszerezni a menstruációt. Én otthon mivel tudom segíteni a teherbe esést? Készülök természetgyógyászhoz, hogy hátha ő tud segíteni hormon nélkül.
2015. máj. 26. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: a ciklusod rendben van? Rendszeres? Van peteérésed?
2015. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Én otthon mivel tudom segíteni a teherbe esést?"


Azzal, hogy elolvasod az első kommentben ajánlott oldalakat részletesen, és nem természetgyógyászhoz mész, hanem endokrinológushoz!

2015. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Endokrinógus. Nem otthoni kezelgetés, mert rosszul fog elsülni.
2015. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor javítok a válaszomon! A természetgyógyászhoz a cisztáim miatt akarok fordulni. Irtam,h sok kicsi cisztáim vannak ezért problémás a menstruációm. Azt is írtam,h abba hagytam a fogamzásgátlót ,mert ugye azzal nem tudok teherbe esni és a természetgyógyász ha tudna segíteni hormon nélkül,akkor lenne rendesen menstruáció és peteérés is. A női orvos sajnos csak hormonnal tudna segíteni. Sajnos nem nagy sikerrel, mert már ezen túl vagyunk :( ezért kértem,h tapasztalat csere vagy vmi kis szalmaszálat kapjak.
2015. máj. 27. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
A babát azért akarod, mert gyerekre vágytok, vagy a cisztáid miatt? Ha utóbbi, akkor írd le kérlek, miért.
2015. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kisbabát szeretnénk nagyon.
2015. júl. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!