Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a barátnőmbe egy hónappal...

Ha a barátnőmbe egy hónappal ezelőtt beleélveztem és most megjött a havija az azt jelenti hogy nem terhes?

Figyelt kérdés
Egyébként az aktus után 12 órával már menstruált.
2015. máj. 26. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem terhes. De nézegess néhány biosz könyvet, vagy legalább youtubon egy két videót a fogantatásról, hogy mi merre hány méter. :)
2015. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehet terhes.

De nemrég mesélte a munkatársam, hogy a szomszédja lánya már 4 hónapos terhes volt, amikor kiderült, mert rendesen menstruált közben :)

2015. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, sokaknál létezik némi vérzés terhesség közben is, de úgy tudom, az gyöngébb. Persze az emberi test olyanokra képes, hogy én már kevés dolgon lepődöm meg...

De szinte tuti, hogy nem terhes.

2015. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nem terhes, de nem értem miért játszatok?! Itt emberi életről van szó, nem 20 deka párizsiról.
2015. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem. de a következőnél az lesz. kezdj el gyüjteni egy baba drága mulatság
2015. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!