Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindig védekeztünk. Lehet terhes?

Mindig védekeztünk. Lehet terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A Barátnőmmel rendszeresen élünk nemi életet - most 1,5 hét kimaradt- és mindig óvszerrel védekezünk. Ha kézzel végzek valamit akkor is alaposan kezet mosok előtte, mert nem szeretnénk a nem kívánt terhességet, ettől függetlenül én nagyon pánikolós vagyok, ezért egy kérdést tennék fel a segítő válaszolóknak.

Elvileg 2-án fog megjönni neki.


A napokban kezdte el mondani, hogy mintha nőt volna a melle és kicsit feszül is neki. Nem igen volt étvágya és sokszor érzett hányingert, bár ez lehet, hogy csak a sok iskolai stressz és a felvételi miatt volt. Más egyéb jele nem igen volt, talán még az, hogy mikor szeretkeztünk, volt egy kis fehér anyag a nemi szervénél, de nem belőlem !

Engem igazán ez a mell-el kapcsolatos tünetek aggasztanak.


Tudna valaki valami hasznos véleményt mondani.


Előre is köszönöm.


2015. máj. 28. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés pms-kor is lehet, akkor is, ha eddig nem volt, meg a rosszullét is simán lehet a stressztől...
2015. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Mensi előtt normális a mellfeszülés, ha utána olvasol sok hasonló előjele van, mint a terhességnek, ilyenek a hormonok... :)

Az a kis fehér, ha meg nem belőled volt, lehet hüvely váladék, annak is változik az összetétele, állaga mensi előtt.

Várjátok ki a másodikát, ha egy-két napot késik akkor se kell pánikolni. De ha nem akartok emiatt is stresszelni, akkor nőgyógyász, az se olyan vészes ám. :)

20/L

2015. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A mell dologgal kapcsolatban csak az a bajom, hogy korábban nem tapasztalt ilyet

2015. máj. 28. 22:00
 4/7 anonim válasza:
Az se jelent semmit,hogy eddig nem volt neki ilyen. Nem törvényszerű. Korral ezek a dolgok is változnak+mindenkinél más kicsit+stressz is sokat számít. Nekem is kellett pár év, míg rendszeres és kiszámítható lett. De mint mondtam, kér egy időpontot nőgyógyászhoz, vagy ha nagyon nem akaródzik, vegyetek egy tesztet valamelyik patikában. Vagy várjatok pár napot türelmesen. Ha védekeztetek mindig, és nem szakadt ki egyszer se a gumi, nem lehet terhes. És észrevettétek volna szerintem ha kiszakad. :)
2015. máj. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mellesleg, utána olvastam kicsit, terhesség esetén 4-6. hét környékén lesznek érzékenyek a mellek, és ezután kezdenek el nőni. Nem hiszem hogy már itt tartana a barátnőd. :)

Nem lesz gond!! ;)

2015. máj. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Fejlemény van. Ma megjött neki. Ezzel csak az a baj, hogy korai.

Az én számításaim szerint 2.-án az övé szerint 10-én kellet volna érkeznie. Az baj, ha ennyivel korábban jött?

(Egyébként az, hogy mind a ketten mást számoltunk, az azért van, mert én a vérzés első, ő pedig az utolsó napjától számítja a 28-at, ami most nem 28)

2015. máj. 31. 16:19
 7/7 anonim válasza:
A menstruáció első napjától kell számolni 28 napot, és nem baj, hogy két nappal hamarabb jött meg. Van akinél percre pontos, van akinél nem.
2015. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!