Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeses, ramehet a kapcsol...

Teherbeeses, ramehet a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
tobb mint 1 eve probalkozunk,a ferjemmel minden rendben van,nekem sajnos el van zarodva az eggyik petevezetekem.tudom hogy nagyon szeretne kis babat es hibasnak erzem magam amiert nem tudom ezt meg adni neki.sokszor magamat hibaztatom es depreszios vagyok,felek hogy ra megy a kapcsolatom.borzaszto ez a sok ideig tarto probalkozas,ti hogy vagytok ezzel?
2010. febr. 26. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is velem van a probléma és nem mondom, hogy ez nekem nem jutott eszembe. De a párom nagyon megértő és ő sosem mondana ilyet, szerintem igaz, hogy nem is gondol ilyesmit. Mindig azt kérdezi vissza, hogy ha neki lenne gondja, elhagynám-e emiatt. Tudja, hogy sosem tenném - és azt kéri, hogy én is higyjem el, hogy ő is így érez irántam. Szerintem ha nem lovallod bele magad, hogy te vagy a hibás, hanem közös küzdelemként kezeled, akkor nem leszel annyira depis, a párod pedig, ha tényleg szeret, nem okol téged, - végeredményben pedig ha mindketten lazítotok, összejöhet a pici. Szerintem csak a depressziód, ami a kapcsolaton ronthat, ezért küzdj ellene!

2010. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a problémám! De én le ültem " magammal" megbeszélni a dolgokat, mert ugye a fejünkben kell először rendet tenni. Nálunk is velem van a probléma, de rá jöttem ha szomoru leszek és rossz kedvü a férjemmel meg nem törődöm , arra rá mehet a házasságom is. A férfiak nem szeretik a depressziós nőket, én is voltam depis. a férfiak nem ugy gondolkodnak mint mi. Én apróságokkal lepem meg a párom és magam, így próbálom tul vészelni ezeket a hónapokat, míg nem jön a baba, vagy lehet éveket, mert nekünk is ez a második évünk. A lakást szépitgetem, jön a tavasz, próbálom a környezetemet kicsit feldobni hangulatos dekorációkkal. Nem olyan költséges a százforintosokban is lehet nagyon jó dolgokat kapni. Próbáld ki és hátha segít mindkettőnknek! Minden jót kivánok!
2010. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!