Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek változik a ciklushossza...

Akinek változik a ciklushossza, mikor lehet/lehetett szerintetek kb. ebben a hónapban ovum?

Figyelt kérdés

A ciklusaim hossza nagyon változó, 27-36 nap között van. 3 hónapja 27, 2 hónapja 30, múlt hónapban pedig 36 napos volt a ciklusom. Szerintetek, ha ma együtt voltunk, az még jó lehetett? (Nem ovutesztelek, és nem mérem a hőmet.)


Tudom, hogy nem láttok belém, de többféle kalkulátort is megnéztem, az egyik szerint már késő, a másik szerint még beleférhetett (30 ill. 31-napos ciklussal néztem, mert ez jön ki átlagnak az elmúlt 8 hónap alapján).



2015. máj. 30. 19:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy az utolsó menstruációm időpontja május 12.
2015. máj. 30. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, mi honnan tudjuk? Egy hőgörbéből esetleg meg lehetne tudni
2015. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
27-14. nap és 36-14. nap között.Vagyis a cuklusod 13. napja és a 22. napja közé kell esnie. Legjobb ha ebben az idõszakban kétnaponta szexeltek, így nem csúszhattok le. Próbáld ki az ovutesztet, ha régóta nem jön össze.Mondjuk 8-10 hónap után. Na ne azért, hogy stresszelj miatta, hanem ha egy évig nem jön össze, akkor úgyis elmész dokihoz, és jó lenne tudni, h tényleg van e peteérésed. Mondjuk ez sem 100%. Meg az is lehet h a luteális szakasz túl rövid és ez a bibi. Ezt megint csak teszttel nézheted meg. Pl. megvolt az ovud és utána 9 napra megjön. Ez nem jó. Mondjuk vicces, hogy én adok tanácsot, hiszen másfél év után kezdtem csak ovutesztelni. :)
2015. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez az első hónapunk amúgy.
2015. máj. 30. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! Ebben az esetben pedig azt tanâcsolom, hogy még ne számolgass, csak szexeljetek, mikor jól esik! :) Imádtam azt az idõszakot! Annyira izgalmas volt! Mintha megint friss lett volna a párkapcsolatunk! :D
2015. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tesszük:) Utána jutott csak eszembe, hogy vajon jó időben lehetett-e:)
2015. máj. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!