Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek leghamarabb?

Mikor tesztelhetek leghamarabb?

Figyelt kérdés

Elméletileg holnap lesz peteérésem. 30.-án és 27.-én voltunk az utobbi egy hétben együtt a párommal. Azt tudom hogy korai nagyon még a tesztelés mert ha volt is korai pém akkor se ágyazódott be. De melyik az az időpont amikor a legkorábban érdemes?


Meg a másik fontos kérdésem, hogy ha nagyon sűrű a párom ondója az csökkenti az esélyt?


A második babát szeretnénk és azért nem tudom még mert az kisfiunk nem tervezett baba volt de szeretnénk neki egy kistestvért.


2015. jún. 1. 08:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazából a teljes storyhoz hozzá tartozik hogy mult hónapban volt egy kiszakadt gumink pé idején és akkor utána ugy döntöttünk, hogy igazából nem is lenne rossz egy második pici. Viszont azóta elég sűrűn pisilek, és néha hányinger tör rám, de a tesztek negatívak voltak...
2015. jún. 1. 08:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy korán teszteltél vagy nem vagy terhes, a menstruáció elött nem érdemes tesztelni. Mikorra nem várod?
2015. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A múlt hónapban teszteltem csak. Most van még két hetem mert ugye holnap lesz kb pém
2015. jún. 1. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor tesztelj ha már késett pár napod a mensid. előtte felesleges.
2015. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!