Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves hőgörbe szakértők!...

Kedves hőgörbe szakértők! Szerintetek mi olvasható ki az aktuális hőgörbémből?

Figyelt kérdés

A ciklusom általában 32 napos. Ma reggelre (2 nap késés) a hőmérsékletem 37.2-re emelkedett ami a hónapban a legmagasabb. Ti mikor csinálnátok tesztet a helyemben (amikor már megbízható eredményt mutat)?


[link]



2015. jún. 3. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Sztem mar csinalhatsz, de en reggeli vizeletbol csinalnek. Ugyhogy holnap reggel.


Drukkolok!!!!

2015. jún. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól látom már 23. dpo??? Hát akkor már rég késik. Csinálj akármikor! Amúgy szerintem nem igaz, hogy a reggeli vizelet jobb. Sok ismerősömnek és nekem is erősebb volt a délutáni...
2015. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Kedves 2. válaszoló, én úgy gondolom, hogy a 18.nap környékén volt peteérés (a görbe alapján), de nem nagyon értek hozzá. Ahogy írtam a ciklusaim általában 32 naposak. :)
2015. jún. 3. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem lehet megmodnani, akár lehetett kettő is... De ha 18. napon volt, akkoris 16. dpo, nyugodtan tesztelhetsz. Hogy birod ilyen nyugodtan kivárni? Én alig várom hogy 12. dpon legyek és teszteljek :)))
2015. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyugodt egyáltalán, de két hónappal ezelőtt 5 nap késés után teszteltem negatívat és még aznap délután meg is jött (a 37. napon). Persze akkor is bebeszéltem már magamnak az összes terhességi tünetet izgalmamban a késés alatt. :) A hőmérsékletemet ebben a hónapban mérem először ezért vagyok még tapasztalatlan a témában. :)
2015. jún. 3. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jól húzta a 12. ciklusnapra az ovut.


A hő leeshet a luteális közepén, ha utána egyből visszaemelkedik, semmi gond.


Másolok egy ide kapcsolódó írást:


"A hömérséklet leesik egy héttel a tüszörepedés után


A luteális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hömérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelös a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az idöszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan idöben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni."


Szóval szerintem is a 22. dpo-n vagy, úgyhogy már bőven tesztelhetsz! :)


A görbéd nagyon baba gyanús, szurkolok Neked!

2015. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ha ez nem baba...megeszem a kalapomat! :)))) Én is tegnap teszteltem pozitívat 20.napi ovu után a 39. napon :)
2015. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztató, én szombat reggelig várnék(én addigra teszem, hogy ha nem baba lenne, akkor addig jöhet még meg)és akkor csinálnék tesztet, ha addig semmi. De biztosat szerintem már most is mutat.
2015. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!