Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal nem védekeztünk...

A barátommal nem védekeztünk és pont peteérésnél voltam, de nem élvezett belém. Hanem máshova. Kezdjek el parázni vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért van valaki együtt ma párjával pont peteéréskor védekezés nélkül ha nem akar gyereket és utána parázik? Nem is értem. Annyira azért nem drága az óvszer...
2015. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudom tudom.. de most nem ezt a választ várom :s
2015. jún. 3. 19:06
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Jó, akkor a válasz, hogy igen, kezdj el parázni.
2015. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
PEarl index 35. Az a 100ból 35 nő is parázott, aki így esett teherbe. Szerintem az egyharmad elég rossz arány. Én paráznék a helyedben. Elég erősen.
2015. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
elkezdhetsz szerintem, bátran. aztán majd ha most mégsem lettél terhes, csak nem alszol 2-3 hétig, talán legközelebb okosabb leszel. ha baba lesz belőle akkor meg vállalhatjátok a felelősséget.
2015. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rajta, két hét múlva kiderül.


Előző ciklusban én is így jártam. Nagyon nem szeretnék babát, mondhatni, hogy tartós kapcsolatban élek, régóta, és mégis becsúszott egy baki.


Megesik. Nekem most szerencsém volt, mert tényleg időben szakította meg.


Legközelebb óvszer.

2015. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én így lettem terhes, előváladéktól ;)

Ma már itt fekszik mellettem a 2 éves kis életkém.

Szóval ha + még fiatal is vagy akkor elég nagy rá az esély...

2 hét múlva tesztelj.

2015. jún. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 zsani123 ***** válasza:
45%
nem kell parazni.rengetegen megszakitasos modszerrel vedekeznek
2015. jún. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 zsani123 ***** válasza:
persze, van minimalis esely a terhessegre...de arra mindig van
2015. jún. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Zsani: jaja, arra mindig van. Főleg peteéréskor, nem? Te persze, hogy nem parázol. Na, de vajon ha a helyében lennél?? A megszakítás nem védekezés. Az a "védekezési forma", ahol minden harmadik nő teherbe esik egy év alatt, nem védekezés, hanem vicc. Jah, hogy van akinek szerencséje van? Persze! Ahogy a dohányosok között is van, aki szívja 40 évig, aztán nem lesz rákos. De ettől még a cigi nagy arányban okoz tüdőrákot. Ezért hívják statisztikának az eredményeket. Ha neked lenne 35% esélyed teherbe esni akkor, amikor nem akarsz, nyugodt lennél? Nem hiszem.
2015. jún. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!