Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti honnan tudtátok, hogy már...

Ti honnan tudtátok, hogy már jöhet baba? Hogy nem kell tovább várni és itt az idő?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy ki mikor és minek a hatására jutott el oda, hogy jöhet a baba? Mikor éreztétek magatokban is teljes biztonsággal, hogy készen álltok rá és már semmi más nem számít? Volt valami esemény aminek hatására, vagy kiben hogyan és mikor bukkant elő ez az érzés és mennyire intenzíven?

2015. jún. 4. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szerelmesen és boldogan éltünk együtt már egy éve (és 2-t előtte külön :) ), és egyik este az ágyban olvasgattam, a párom épp jött ki a fürdőből, ránéztem, és belémcsapott, hogy "gyereket akarok ettől a férfitól" :D Elmosolyodtam, nagyon boldog voltam. Rá is kérdezett, hogy mi történt. Elmeséltem neki őszintén, és nagyon örült. Kicsit meglepte, még nem gondolt rá előtte, csak a "jövőben" tervezte, és meglepődött, hogy jelen lett belőle. Kért még egy pár hónapot, szoktatta magát a gondolathoz, de őt is feldobta a gondolat :) Aztán spontán, egy nyaralás közepén, a szállodában rámnézett és azt mondta, hogy "mostantól akkor ne vigyázzunk, legyen egy kisbabánk" :) Következő hónapban ott volt a pocakomban. :) Nagyon szép időszak volt, jó érzésekkel gondolok rá vissza. :) 28 évesek voltunk mindketten.
2015. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Már házasok voltunk, de védekeztünk viszont egyszer tesztet kellett csinálni, bár ijedt voltam mi lesz az eredmény és egy kicsit megkönnyebbült, hogy negatív lett. Majd pár hónap múlva egyre többet gondoltunk rá, hogy mi lett volna ha.. Igazából a körülmények adottak, csak kettesben akartunk időt tölteni még de ahogy egyre többet beszéltünk a baba témáról, csak eldöntöttük, hogy itt lenne az ideje. Így belevágtunk. :)
2015. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eljegyzes utan mar persze beszelgettunk rola, hogy eskuvo utan majd johet a baba, de az meg tavoli volt (1 ev eskuvoig + meg amig elerunk a tenyleges babaprojektig). Azert mert meg sporolgatunk stb. Tudtuk, hogy nem rogton eskuvo utan lesz. Aztan kituztuk az idopontot, amikor belevagunk, ami mostmar a kov ciklus. De nagyon sokat vartunk ra. Es mar nagyon varjuk a picit. Eskuvo utan napi tema a baba es a probalkozas stb. Azota viszont nagyon tukon ulok, miota kifejezetten mondta, hogy mar o is alig varja es mar az is fel eve volt. A bogyot is abba hagytam fel eve mar.


De jol is tettem, mert azota is nagy a gubanc a ciklusom korul. :(


Kul esemenynek eleg, hogy oda vagytok egymasert es szeretnetek elore haladni es kozosen csaladot alapitani. :D

Minden jot nektek!

2015. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért (is) házasodtunk össze 3 hete volt az esküvőnk, mert tudtuk hogy gyereket szeretnénk és ne egy élettársi viszonyba szülessen hanem anya és apa férj és feleség legyen a szemébe.

7 éve vagyunk együtt, szinte tényleg mondhatom egymás mellett nőttünk fel ért be a fejünk lágya amennyire lehet 23 évesen, 4 éve együtt élünk, tényleg minden kis rigolyáját ismerjük a másiknak, de ez nem volt elég hogy ismertük, ott jutottunk el a házassághoz hogy el is fogadtuk maximálisan egymás rossz tulajdonságait, most már tudjuk tolerálni.

Közbe saját lakás és autó is összejött, valamint biztos a munkahelyünk,családi hátterünk is kitűnő.

Ez az első próbálkozós hónapunk, úgy érzem túl szép lenne ha igaz lenne ha elsőre... na mindegy majd kiderül, nagyon boldogok lennénk :)

2015. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az eljegyzés után kattant be valami, ami bennem egyre erősebb lett, és a férjem is nagyon várja már. Munka miatt most adtunk zöld utat a babának, remélem, nem kell sokat várni a pozitív tesztig:) Nálam azért az is rájátszhatott, hogy lett egy kisgyerekes barátnőm, akinek nagyon édesek a gyerekei. Terveztük egyébként is, hogy majd belevágunk, de pár évvel későbbre.
2015. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!