Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogantatás után 5 nappal...

Fogantatás után 5 nappal érezhetek bármi terhességre utaló dolgot?

Figyelt kérdés
Az éjszaka közepén mikor megfordultam az ágyban az alhasamban éles nyilalást éreztem, most pedig olyan érzésem van nagyon enyhén mintha meg akarna jönni, és a mellem is húzódik kicsit, bár ez is csak annyira mintha meg akarna jönni (addig még 2 hetem van pedig). Enyhén émelygek is.

2015. jún. 5. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel még be sem ágyazódott, elég vicces lenne, ha bármit is éreznél.
2015. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos vagy a fogantatás napjában?

Nekem korai tüneteim voltak a mensihez képest, de nekem korai peteérésem volt, és ezért éreztem "korábban" a tüneteket. Nálad nem lehet, hogy hamarabb fogant?

2015. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hét múlva fog megjönni akkor még most van ovud azt érzed.
2015. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt ovu után egészen a menzeszemig, folyamatosan úgy éreztem, hogy mindjárt megjön, a barátnőm is beparáztatott, mert neki volt ilyen terhes tünete, igaz csak kb. 1 hónapos terhesen. Na a lényeg, nem voltam terhes, nem tudom mi volt igazából, azóta nem volt ilyen.
2015. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyű beképzelni is a tüneteket.

Nem, nem érezhetsz tünetet, mert mint írták, még be sem ágyazódott...

2015. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

A "nem érezhetsz semmit" kissé túlzás. Érezhetsz, ha ismered a tested működését.

Én pár nappal aktus után azt éreztem, hogy egész nap feszült a hasam és szurkált is. Akkor még valóban nem ágyazódhatott be, de az a petesejt csak vándorolgatott ott bent. A melleim 1 napra rá kezdtek szurkálva lüktetni és feszülni. Utána meg jöttek a tünetek "csőstől". Igaz, nekem 2 petéjű ikerterhességnek indult, lehet azért volt az intenzívebb érzés.


Az első tünet megjelenése után 10. napra volt beágyazódási pecsételésem.

2015. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

A petesejt, akkor is 'vandorolgat odabent', ha nincs megtermekenyitve.

2015. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: igazad van:) Nem voltam egyértelmű. Ezzel azt szerettem volna érzékeltetni, hogy teljesen eltérő kémiai folyamtatok zajlanak egy megtermékenyült petesejt vándorlása során, mint általában.
2015. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

erről még nem hallottatok?


[link]

2015. okt. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6 és 8 vagyok: én még nem. Ezek szerint a tapasztalatom már tudományosan is kimutatható és igazolva van. Bár szerintem normál paraszti logikával és némi ön- és testismerettel rendelkezőnek ez nem akkora meglepetés. Köszi!


Kérdező: végül lett baba?

2015. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!