Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sziszok! 17 napja késik a...

Vadrus kérdése:

Sziszok! 17 napja késik a menstruációm (az utolsó 04.21-25 között volt) KB 10 tesztet csinaltam amiből egy lett halvány pozitív a többi negatív! Lehetek terhes vagy ez inkább valami hormonális probléma?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első terhességén... Angliában élek és itt elég nehéz bejutni bármilyen vizsgálatra! Amiket tapasztaltam eddig: hányinger,fáradtság, néha idegesít egy egy szag, az etvágyam is változó,pisilni elég gyakran járok és az elmúlt 3 napban éreztem pici alhasi görcsöket mint mielőtt megjonne

.


2015. jún. 5. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy ennyi tesztet csináltál, szerintem nem vagy terhes. Már látszania kellene a teszten.
2015. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a választ. Ha a héten sem történik semmi muszáj lesz haza mennem orvoshoz! Eddig rendszeres volt a menstruációm sosem késett..
2015. jún. 5. 15:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Angliában is van magánrendelő, az olcsóbb, mint hazajönni.
2015. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindekepp haza utaznék csak nem most szerettem volna. És jobban bízom az otthoni orvoskbán mint az itteniekben. Van magánrendelés de itt nem csinálnak mást csak vérvétel és sima ultrahang.
2015. jún. 5. 15:49
 5/8 Móni1989 válasza:
Szia.Nekem meg 16 napja késik én csak egy tesztet csináltam 12 napos késésnél de az negatív lett nekem is hasonlóak a tüneteim csak nekem émelygés van a hányinger helyett meg viszket a cicim is meg van a jobb oldalin egy kék ér.Én is Angliában élek.Ti mióta próbálkoztok?Nekem egyszer késett 2hetet de akkor petefészek cisztám volt és nem voltak tüneteim csak nem jött meg.Aztán magátol kifakadt a 14.napos kékésnél nagyon fájt de legalább megjött.
2015. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Móni1989 válasza:
késésnél
2015. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia. 3 hónapja jöttem ki a páromhoz és igazából nem próbálkozunk a sorsra a bízzuk ha jönni akar had jöjjön :) én örülnék neki, neki pedig van egy kislánya az előző kapcsolatábol. Esetleg ha gondolod egy privátban helyen is beszelgethetunk... Te voltál már itt orvosnál?
2015. jún. 5. 16:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2016. szept. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!