Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, mikor úgy érezted,...

Volt olyan, mikor úgy érezted, hogy szinte biztosan összejött a baba, aztán kiderült, hogy mégsem? Miből gondoltad?

Figyelt kérdés
Mik voltak ezek a tünetek, mikor voltatok együtt, amiből erre következtettél?
2015. jún. 6. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Görcsöltem de nagyon pedig menzesz előtt csak 1-2 nappal szoktam, akkor több nappal előtte volt. Tartott pár napig. Fáradt voltam mellette de az más, a műszakos munkarend mellett néha előfordult. Inkább ez a görcsölés ami miatt azt hittem. Elmúlt majd visszajött. Másnapra megjött a menzeszem. Nem értettem a helyzetet, még aznap csináltam egy tesztet ami negatív lett. Aztán amúgyis élénkpiros vérzés lett és a szokásos mennyiség, így tiszta volt, hogy tévedtem.

Utólag érdekes, hogy akkor még annyira nem voltam benne a beágyazódásban meg ilyenekben, de most, amikor tényleg terhes lettem, ugyanazokat a görcsöket éreztem újra, bár most már tudtam, hogy mi minek az ideje.

Az eset után miután megjött nem foglalkoztatott, úgy gondoltam, csak beképzeltem, nem történt semmi. Viszont újra ezekkel a dolgokkal találkozni és utána pozitívat tesztelni.. Kicsit bennem van, hogy lehet nem tévedtem nagyot, csak nem tudott akkor beágyazódni a petesejt, már sosem derül ki.

2015. jún. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem mindkét "babaprojekt" alatt meghülyült a menzeszem és mindig vagy késett vagy kevesebb volt vagy sokkal előbb kezdtem görcsölni... és én mindig biztos voltam, hogy na most... aztán persze mindkétszer akkor sikerült, amikor biztos voltam benne, hogy na most tuti nem (mert az elsőnél influenzás lettem magas lázzal, másodszor meg ételmérgezést kaptam).
2015. jún. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem aki nagyon rá van állva a gyerek témára, az mind átesik egy ilyenen. Én azért éreztem úgy, mert nagyon vágytam rá. Folyamatosan együtt voltunk 2-3 naponta, én nem számolgattam, nézegettem a pé.st. Aztán az volt a legrosszabb szembesülés, mikor férjemmel bent ültünk a wcben, megcsináltam a tesztet és ahogy felálltam meg is jött. Ott nagyon összetörtem.

Azóta már útban a 2. baba :) Tehát kitartás, csak egyszerűen nálunk az segített, mikor nem azért voltunk együtt, hogy gyerekünk legyen, hanem mert kedvünk volt hozzá és élvezni akartuk ezt a dolgot. Ahogy sikerült így átprogramozni az agyam, rá 1 hónappal már terhes is lettem.

2015. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!