Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert lesz az ovulacios teszt...

N.Anitaa kérdése:

Miert lesz az ovulacios teszt ket csikos annak ellenere ha megjon?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában két csík van az ovu teszten, az akkor pozitív, ha ugyanolyan erős a két csík.
2015. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve azért is, mert a szervezeted már készül a következõ havi tüszõk érlelésére.
2015. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. A kovetkezok miatt: lehet terhes vagy de korai idoszakban megszakad (ertsd igy: megtermekenyul a petesejt be is agyazodik kicsit de levalik sokaknal van eszre se veszik mert a menszesz megjon), ilyenkor az ovu teszt azert pozitiv mert a hcg (terhessegi hormon) nagyon hasonlo molekula felepitesu anyag es "tevesen" kimutatja. Neha a gyartok a hasznalati utasitast meg is sporoljak es hagynak benne hibat "a terhessegi teszt..."kozben az ovutesztrol van szo :-).

Masik lehetseges ok: a teszt tipusatol is fugg meg hkgy te vagy az orvosod mit vesz pozitiv ovu tesztnek, azaz ha ketto csikot latsz erosebb e a teszt csik vagy egyforma szinu. Nekem az egyik doki azt mondta az is eleg ha egyforma, mikozben a tesztek javareszenek a leirasaban az szerepel, hogy csak az a pozitiv ha erosebb a tesztcsik a kontrolnal.

harmadik ok: ket petefeszkunk van, ha mindkettod megvan es mukodnek, akkor lehet az egyik letefeszked a me szesz elott 14 nappal kilokott egy letesejtet, de a masik meg epp ugy alakult, hogy pont menszesz idejen szinten kilokott egyet. Ezert nem garancia a menszesz alatti szex se a terhesseg elkerulesere.

negyedik: hibas a teszted (es a pozitivsaga csak hiba).


En az elsot tartom ilyenkor legvaloszinubbnek, ugyanis amikor en probaltam teherbe esni, akkor az ovu teszt menszesz elott pozitiv volt, utana a terhessegi is ket nap mulva. Sajnos azonban a menszesz mi dig megjott max kesett par napot. Ugyhogy utana mar nem stresszeltem magam vele.

az ovutesztet az angolszaszoknal eloterhessegi tesztnek is nevezik a nagyon teherbe esni vagyok :-))

2015. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lete = pete...
2015. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon szepe koszonom a valaszod es azt is hogy vetted a faratsagot es ilyen szepen kifejtetted,halas vagyok erte!

elegge ketsegbe vagyok esve,a munkahelyemen meghuztam magam estere bevereztem, elmentem az ugyeletre nogyogyaszatilag rendben talalt az orvos viszont tapintas alapjan ugy erezte hogy lehet baba van a dologban..

5.napja kesik ma delutan csinaltam egy ovu tesztet mert a vasarnap reggeli hcgm nehativ lett.. es ezt az eredmenyt kaptam :

[link]

2015. jún. 9. 23:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát várj két napot, és ha nega még mindig a hcg,akkor nincs baba.
2015. jún. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!