Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hónapja volt spontán vetélés...

1 hónapja volt spontán vetélésem. Most kellene megjönnie, mert szerintem félidőben volt peteérés. De csak nagyon kevés barnázás van, a hőm pedig még mindig fenn, de a teszt negatív. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A teszt azért negatív, mert nincs vagy nincs elég HCG s vizeletedben.


Hogy a hőd fenn van még mindig és nem jött meg, az jót jelent. Hány napja van így? ha több, mint 14 napja, akkor ez már babára utalhat.


Ne add fel a reményt, amíg meg nem jön és le nem esik a hőd. Drukkolok!

2010. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello!

Nekem is pont egy honapja volt spontan vetelesem es az orvos azt mondta nyugodtan probalkozhatunk tovabb.Igy is tettunk/teszunk! Igazabol en most nem igazan tudtam eszre venni mikor lehetett peteeresem, de meg nekem sem jott meg.

Nagyon nics is ra utalo jel.Most szedem az elevitet, bizunk benne minel hamarabb osszejon a babo!


Szurkolok neked is!

2010. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást! Attól tartok, hogy csak azért nem jön meg, mert a méhnyálkahártya nem tudott kellőképpen megvastagodni..
2010. febr. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!