Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki úgy hogy a...

Járt már valaki úgy hogy a HCG teszt reagált a peteérésre?

Figyelt kérdés

[link]



Nem tudom fotózni se annyira halvány de látja a párom is.


2015. jún. 10. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Még soha. De mikor kéne megjönnie?Mert ha mostanában akkor köze sincs a peteéréshez.Ha meg még csak ott tartasz, hogy peteérésed lehet, akkor nagyon korai a teszt. Lehet csak száradási csík is.
2015. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is feltettem egy ilyen kérdést,hogy lehet e keresztreakció. én missed ab után vagyok 4 héttel, azt se tudtam,hogy volt e egyáltalán peteérésem és ezért csináltam LH tesztet. elég szép T csík jött ki rajta.gondoltam most lesz peteérés,de elkezdtek fájni a melleim nagyon, így csináltam egy hcg-t is. és az is két csíkos lett. ez volt hétfőn,de a tegnapi és a mai hcg-m is két csíkos, így úgy néz ki baba van :)


belinkelem a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Ment a zöld.Május 27-èn volt meg kicsit gyengèbben 5 helyett 3 napig.Kb mostanában lenne peteèrèsem jó pár hónapja igy van.De semmi jel helyette van nagyfokù,fáradtság,èmelygès,hasszurka.Hirtelen ötletböl csináltam egy Xepilt ès èlöben látszik rajta egy halvány vonal.
2015. jún. 10. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
csinálj két nap múlva ha erősödik akkor egyértelmű. ha nem akkor pedig keresztreakció volt.
2015. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utólsó.Úgy lesz de veszek valami másikat is nem csak x-epilt.3-mat csináltam mind aegyiken látszik valami.Kár hogy a fotón nem látszik.
2015. jún. 10. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tudsz romed nevű tesztet, vagy a DM-ben lehet kapni expect nevű tesztet vegyél. az xepilen mostmár jól látszik nekem is,de az expect nagyon szép pozi lett :)
2015. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!