Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátomnak kivertem és olyan lett az ujjam, de megtöröltem. Plusz azóta már ettem is de sajnos okos módon nem mostam kezet csak befújtam:S Aztán hozzányúltam a pinámhoz, de nem nyúltam bele. Mennyi az esélye, hogy terhes leszek/lehetek? Hozzáteszem, hogy mikor hozzásimitottam az ujjam egyből kapcsoltam h mi van és gyorsan megmostam vizzel és utána pisiltem is.. Értelmes válaszokat adjatok és mellőzzétek a tanulatlan hülye gyerek kifejezést.. ÉS OLYAN IRJON AKI BIZTOS BENNE

2015. jún. 10. 17:29
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem sok esély van rá, szinte semmi. De eszed se sok, ahogy így olvasgatom a kérdést :D
2015. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%

100% hogy nem lehetsz terhes, mivel elég sok idő eltelt azóta miután a kezedre került a cucc

a spermiumok pár mp alatt elpusztulnak a levegőn

egyáltalán nem kell aggódnod :)

21/f

2015. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esély rá, megnyugodhatsz. :)
2015. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az esélyed, mint le doktorálni kvantumfizikából. Azaz 0. Abból is levonva pár ezer.
2015. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat aranyosak vagytok es am kb hany mp??😃
2015. jún. 10. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért evés előtt nem ártana megmosni a fügyis, g.ecis kezed...
2015. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, de köszi a tanácsot:)
2015. jún. 11. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
spermás kézzel vacsorázol. ilyen igénytelen barom ne is akarjon soha az életben gyereket!!!
2015. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha a chips vacsorának számít akkor oké. És amúgy meg mint említettem befújtam a kezem és éreztem nagyon és rájöttem, hogy megmostam a kezemet.. Még mondtam is a barátomnak, hogy: Hé, nem baj ha vizes lett a tiszta tányér?

Szerintem azért felejtettem el, mert bepánikoltam.

2015. jún. 15. 08:13




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!