Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik.3 negatív...

Szandy89 kérdése:

6 napja késik.3 negatív teszt. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
6 napja késik a menstruációm. Dolgozunk a kistesó témán. Miért késik vajon? 3 negatív tesztem van. :( a kisfiammal már a nemvárt előtt 1 nappal pozitív volt a tesztem. Volt már így valaki? Mi lett a dolog vége??
2015. jún. 12. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Igaz mi nem szeretnénk még babát, de az elmúlt napokban nekem is késett kereken egy hetet.

Gyanítom a hirtelen melegnek köze lehet a dologhoz.

Nekem megjött. Szurkolok nektek, hogy ne jöjjön meg.

2015. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam én is, hogy a nagy meleg is közre játszhat. :(
2015. jún. 12. 09:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gépek ilyen előfordulhat, nálam 2szer is előfordult,hogy teljesen kimaradt egy hónap, a tesztek negatívak, orvos gondot nem látott,minden rendben volt. nem voltam terhes.
2015. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia nekem ís igy volt 4 napot késett és 5. napra megjött. 3.napon teszteltem de nekem is negatív lett. .Én is a melegre gyanakszom, pedig mi is nagyon szeretnénk babát.
2015. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Voltam így, legalább tucatszor, a női szervezet nem óramű, van, hogy késik a menstruáció. A tucatnyi lehet, hogy még több is volt a 13 évnyi menstruáció alatt, ebből egyszer volt terhesség a késés oka.
2015. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem vagyunk gépek, meg nem működünk óramű pontossággal. 27-28 napos ciklusaim vannak. Ma vagyok a 34. napon. Nem volt még sose ilyen hosszű ciklusom a 14 év alatt. És van egy 2,5 éves kisfiam.
2015. jún. 12. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Tudom miről beszélsz, nekem pontosan 29 naposak a ciklusaim, mégis egy hetet csúszott... :/ nem tudom mi van most júniusban, sokaktól hallom. Amondó vagyok a meleg idő miatt van. :)

2015. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyanítom én is. Várok még egy pár napot aztán újra tesztelek ha nem jelentkezik. :D
2015. jún. 12. 18:15
 9/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok, nekem szinte órára pontosan jött meg mindig, , napra pontosan 31naposak a ciklusaim, és szinte kivétel nélkül délelőtt szokott megjönni, viszont ígyis volt olyan ,hogy kimaradt teljesen, mégsem volt semmi oka.
2015. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na?
2015. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!