Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyennek látjátok a tesztet?...

Milyennek látjátok a tesztet? Szerdán teszteltem meg ma reggel hat mintha vmi lenne. A szerdaihoz képest erosebbnek látom.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. jún. 14. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Halvány pozitív teszt :)
2015. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom... mikor kellett volna megjönnie?

Ha nem várt előtt jóval korábban teszteld őket akár lehet is belőle valami.


Viszont ha már késik és így lett ilyen akkor nem fűznék hozzá reményeket, mert szerda óta ennek már sokkal láthatóbbnak kéne lennie :S


Ha meg korán teszteltél akkor megy a drukk és tesztelj a nem várt napja után két három nappal.

2015. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy hete késik viszont a csik erősödik. Kétszer volt vetelesem egyszer nem mutatta a teszt pedig uhon már látta a doki. Legutóbb ugyanígy indultam először nagyon halvany egy het múlva erősebb de akkor se volt olyan igazán erős. Pajzsmirigy alulmukodes befolyasolhatja esetleg a hcg termelodeset vagy a gyogyszer ra?
2015. jún. 14. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Értem, hát akkor halkan gratulálok és drukkolok, hogy minden rendben legyen :) Kérdésedre meg sajnos nem tudok válaszolni :S

Viszont én kérdezem, hogy vetélések után mennyi idővel sikerült újra teherbe esned?

2015. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha rossz a pajzsmirigyed az vetélést okozhat. sürgősen menj dokihoz, van rá gyógyszer.
2015. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szedek ra gyógyszert. 5 eve probalkozunk 2 eve volt egy vetelesem utána idén márciusban
2015. jún. 14. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm válaszod, és sajnálom :( Mi 4éve próbálkoztunk most vesztettünk ikreket :( remélem azért nem kell két évet várnunk újra :)


Szorítok értetek, és siess azért dokihoz nehogy gond legyen! :)

2015. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Remelem hamar összejön mindkettonknek. Holnap kérek időpontot dokihoz. Kitartás nektek.
2015. jún. 14. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!