Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki menstruacio alatt...

Ha valaki menstruacio alatt esik teherbe, a kovetkezo peteeres mar elmarad?

Figyelt kérdés
A menstruaciom 3. napjan voltunk egyutt, verzes mar csak minimalis volt. Pharmatexet hasznaltunk. Ciklusaim 28 naposak, 14. nap korul szoktam is erezni ovu tuneteket. Ugy gondolom igy az esely minimalis. Mielott meg barki nekem esne, nem tizenevesek vagyunk es 6 eves a kapcsolat. Szoval az erdekelne, ha veletlen terhes lettem, nem is lesz ovum? Mert ebben a honapban tervezek ovu tesztet, tudni szeretnem pontosan mikor van.
2015. jún. 15. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nem lesz ovud, ha teherbe estél. Viszont az ovutesztet használhatod jóstesztként.
2015. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem! Ha valaki terhes,nincs ovu.
2015. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ovu tesztet hogy hasznalhatom jostesztkent? Honnan tudjam, hogy terhesseget vagy ovut mutat? Nem csinaltam meg, nem tudom hogy mukodik.
2015. jún. 15. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Akkor viszont szeretnek velemenyt kerni. Szoval a 3. napon voltunk egyutt. Ha a 12. es 13. nap is pozitiv az ovuteszt, van esely terhessegre? Vagy inkabb ovu lehet? Vagy azt csak 1 napig jelzi a teszt?
2015. jún. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!