Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérezheti e egy kisgyermek...

Megérezheti e egy kisgyermek az édesanyján hogy terhes. Még mielőtt maga a terhesség beigazolódott volna? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Pár hónapja próbálkozunk a férjemmel. Laikus vagyok, ezt előre közlöm, szóval leoltásokat nem szeretnék kérni. Nem hőmérőzöm, annak a híve vagyok, hogy legyünk együtt minél többet, persze nem napi hatszor. Van néhány tünetem, ami nem tudom hogy érdemleges e. Kicsit fel van puffadva az alhasam, feszülő érzés, mintha le akarna szakadni. Ilyeneket eddig nem éreztem, de nem is ez a lényeg. A kislányom pár napja, nagyon sokszor jön oda hozzám, és ölelgeti a hasam, ami nem is nagy (vékony testalkat vagyok) és puszilgatja. Megkérdeztem, hogy mi ez a hirtelen puszilgatás, ölelgetés, de nem válaszolt rá semmit. Lehetséges, hogy ő megérzett valamit, amit még mi sem tudunk? Azt, hogy teszteljek kérlek ne írjátok, megszeretném várni a mensit, hogy meg jön e, addig fölöslegesen nem költök rá.
2015. jún. 16. 12:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, sőt a kutyusok is megérzik előre. Olyankor sűrűbben odajönnek, és szinte vigyázva közelítenek, nehogy kárt tegyenek benned. Egyébként, ha szeretnétek babát, akkor pont, hogy kevesebbszer kellene együtt lenni, peteérés előtt kihagyni 2 napot, és aztán mehet a menet :)
2015. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nekem még nem volt ehhez hasonló az ismerősi körömben, azért is kérdeztem. Két naponta vagyunk együtt, ennél sűrűbben nem. Erről is olvastam, hogy az se jó, ha nagyon sűrűn. Sokan már hőmérőznek és még nem tudom milyen praktikák vannak, én ilyeneket a lányomnál se használtam, remélem így is sikerülni fog :) Persze az ovuláció időre amit max. nagyjából tudom kiszámolni, arra is figyelünk. De mivel múlt hónapban pl. késett, így inkább csak körülbelüli időt tudok. Alhasi puffadás jelentkezett az (szerintem) ovu idején, és most már írok naptárba dolgokat, amiket tapasztalok érzek. Köszi a válaszod :)
2015. jún. 16. 12:32
 3/25 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkodom én is, fiam most 1-2 napja kezdte ezt el hogy mosolyogva simogatja a hasamat. Elvileg lehetséges, hogy megérzik, bár ki tudja, lehet, hogy a fiamnál csak aktuális szeretlek anya dolog :)
2015. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Jaj az lemaradt, hogy elvileg 3 napja késik a mensim, de várok a teszttel, mert a múlt hónapban is késett ennyit :/
2015. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ti is próbálkoztok? Lehetséges, hogy nálunk is a szeretlek anya áll fenn most is, csak eddig máshogy mutatta ki. Fura volt, hogy állok a tv-vel szemben és nézem, miközben odajön és elkezdi simogatni, mintha tényleges terhesség állna fenn, amiről ráadásul tudna is. És akkor szembe fordult vele és puszilgatni kezdte a hasam :)
2015. jún. 16. 12:42
 6/25 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell rágörcsölni meg hőmérőzni... össze fog jönni :) szurkolok!

off: nagyon durva a szülés? én majd 1-2 év múlva tervezem, de félek nagyon :(

2015. jún. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
:) Amikor már a szülő szobán vagy, akkor számolod vissza a perceket :) hogy mikor indul meg :D Amikor megindul a szülés az már csak pár perc, és akkor már csak arra tudsz gondolni, hogy mindjárt e karjaidban tarthatod a picikét :)
2015. jún. 16. 12:50
 8/25 anonim ***** válasza:
Huhh, akkor nem is olyan nagyon vészes... mert hallottam ám horrorsztorikat is :((((
2015. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Igazából mi nem tervezzük még a babát, párom nem áll rá készen, én igen, de ha azt vesszük, már van egy fiunk, szóval nem értem, mire ez az ijedelem. Nyilván nem mondaná, hogy vetessem el, vagy elhagy, csak fura lenne ismét terhesnek lenni.


A szülés nem durva szerintem sem, ne hallgass a horrorsztorikra. Csak ijesztgetnek. Én is lefesthetném így, de a természet nagyon is csodálatos, elhalványul a fájdalom, amint a karjaidba adják csak sokan ezt kihagyják :D

2015. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Amúgy egy barátnőm sokszor felpuffadt, amikor terhes volt, de még nem tudta :)
2015. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!