Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jonas naptar kiertekelese...

Jonas naptar kiertekelese lehet hogy valosan akor volt ovum?

Figyelt kérdés

szeretnenk babat a ferjemel en 36 vagyok a ferjem 38.

Mar ketto eve nem jon a baba tul vagyok minden vizsgalaton es rendben vagyok es ferjem is.hasznalni szoktam lh tesztet is de nem minden honapban.mindig jokor vagyunk egyutt de megsem sikerult meg idaig.kertem imelben egy jonas naptar kiszamitast magamnak hatha bejon.

05.26.tette a fogamzas idejet es lanyt josol.

En kozben voltam nodokinal kontrollon 06.03.egyaltalan nem volt meg egy arva petesejtem sem !6 mm volt a mehnyalkahartyam.

Ucso mensim elso napja:05.19.

Ma delutan csinaltam tesztet intimed es negativ lett sajnos. Lehet hogy tenleg 05.26 volt pete eresem. De akor lenie kene mar pozitiv tesztembek? Lehet hinni a jonas naptarnak?bocsi ha hosszu vok.


2015. jún. 17. 19:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!