Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is fekve kell...

Szerintetek is fekve kell maradni szeretkezés után?

Figyelt kérdés
Aminek felkell az úgyis feljut nem? Általában a férjemmel mindig akkor kapjuk el egymást amikor nincs túl sok időnk és így nem tudok fekve maradni de viszont.nem igazán szeretnék "betervezett" együttléteket. " na akkor este 10kor ráerünk és szexelünk" ez így nagyon nem lenne jó.
2015. jún. 20. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége nincs. Igaz, mi csak éjszaka voltunk együtt általában, napközben nem, mert mindketten dolgoztunk.
2015. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradok, biztos van biztos, bàr nekünk többnyire csak estére sikerül időzìteni. Nappal munka, délutàn és este pedig ott a nqgyobbacska gyerek, aki ellàt tennivalóval lefekvésig :)
2015. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos, és emlékszem azonnal felugrottam utána és rohantam kizuhanyozni, aztán mégis baba lett belőle. :) amit persze utána már nem bántam. :)
2015. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem számít, ez csak egy vicces hiedelem.

A spermiumok feljutnak úgy is ha végig álltok.

2015. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!