Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Júni 12. -én múlt el. Mi a...

Júni 12. -én múlt el. Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés
Tudom hogy extra fura és korai, de még nem jàrtam így! Ugye júni 12.-én múlt el a mensim, azóta szinte minden nap eggyütt voltunk a párommal és hétfő óta azt érzem hogy majd el alszom délutànonként a gyerekőc mellet, ( mikor ment aludni én is )szerencsére már nem! ezenkívűl néha kis hányinger, a mellem nyilalgat és a fejem is fájt tegnapóta meg fehér folyásom van. Utalhat már ilyenkorán a terhességre? Ovum ma lesz! Ki volt már hasonló képpen? Ja és Júli 5.-re nem várom!

#baba #hányinger #Fehér follyás
2015. jún. 21. 06:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem max akkor lehetséges ha menzi előtt volt ovud. Ha menzi után lett volna, az még csak 9. dpo lenne, nem valószínű, hogy éreznéd, bár kitudja. De a tünetek sokszor becsaptak már engem is, múlt hónapban aludtam el állandóan, hányinger, szédülés, hánytam is. És nem voltam terhes
2015. jún. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én a frontok miatt voltam így.

Hányingerem volt,álmos voltam nagyon,stb.

Lehet nálad is ez van,ha azt írod,h ma lesz ovud.

Bár lehetett menzi közben is egy de ez nagyon ritka.

2015. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen ha nem lenne fehér folyàsom, akkor én se hinném azt, mert nekem nem szokott lenni, na mindegy majd kiderűl!! :)

Köszi a válaszokat!

2015. jún. 21. 11:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha az ovud ma lesz,akkor nem vagy terhes.
2015. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kislányt szeretnénk ezért mindig inkàbb Ovum előtt próbàlkozunk! Persze azért utàna is :) ;)
2015. jún. 22. 14:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nappal az ovu előtt kislány lett:)
2015. jún. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Gratulàlok :) és éreztél hamar tüneteket?

Mert nekem folyton pisilnem kell, és fáj a mellem is, viszont a fehér folyásom elmúlt! Remélem nekünk is összejött 😄

2015. jún. 24. 14:28
 8/13 A kérdező kommentje:
Már csak 5 nap és tesztelhetek, pár napja eléggé fájnak a melleim, és nekem nem szokott mensi előtt úgyhogy nagyon reménykedünk a tesóban :)
2015. jún. 29. 11:25
 9/13 anonim ***** válasza:

A mellfájdalom is a hcg szint miatt szokott lenni.

Ahhoz viszont neked korán jelentkezett.

Nem mondom,h nem vagy babás,de a tüneteid amik napok óta vannak azok nem a babától vannak,mert akkor már most kimutatná bőven a teszt.

2015. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy az ovu napjában nem vagyok biztos, sőt szerintem hamarabb volt , meg a ciklusom is hol 25, 27, 28 napos

Amíg nem jön meg azért reménykedek 😀 a mellem mai napig feszűl, plusz egy két tünet van még de be is képzelhetem, nemsokára kiderűl :)))) szombat vasárnap a nagy nap!

2015. jún. 30. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!