Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély terhességre?

Van esély terhességre?

Figyelt kérdés

Már 14. napja késik a menstruációm.

Még szűz vagyok, csak barátommal pettingeltünk. Lehetséges, hogy hogyha először hozzá nyúltam, és utána magamhoz, akkor valahogy teherbe estem? Mindig kezet mosok. A megszáradt spermától lehet valami?

Már csináltam 2 tesztet 3 napja, de mindkettő negatív lett.


2015. jún. 21. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Beállt már a ciklusod, rendszeres?

Sok mindentől késhet, lehet a stressz is az oka, vagy komolyabb betegség, antibiotikum stb. Az aktustól számított 14 nap után mutat megbízható eredményt a teszt - nem tudom, mikor pettingeltetek.

Alapvetően nagyon-nagyon kicsi esélye van annak, hogy beléd jutott a sperma így, kb. csak akkor, ha felnyúltál te vagy a barátod spermás kézzel. A megszáradt spermától nem leszel terhes, a levegőn nem bírják sokáig.


Ajánlom, hogy menj nőgyógyászhoz, mert sokféle oka lehet, akár valamilyen betegség is lappanghat a háttérben, nem árt egy vizsgálat. De a terhesség szinte kizárt.

2015. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Legelőször 4 hete volt petting, legutoljara meg 2 hete.

Holnap megyek nőgyógyászhoz, és nagyon remélem, hogy nem vagyok terhes.

Olyan hogy friss spermás kézzel nyúlt volna fel a barátom, biztos nem történt.

2015. jún. 21. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy terhes lennél :) Elképzelhető az is, hogy nincsen semmi, tényleg rengeteg oka lehet a késésnek. Nekem egyszer késett két hetet, pedig se stressz nem volt, se szex, se semmi, és már eléggé biztos volt a ciklusom. :)
2015. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!